Sayfa 929/1005 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    ANAP'lı erkan 50 milyon usd almıştı, bildiğim.. fazlası da olabilir.

Bu yeni yetme siyasetçi de 75 milyon usd olabilir(enf.farkı)
    bir ara ne sükse yapmıştı...

erkan mumcu sonra silindi gitti...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dolar bazında dayak yiyeceğimizin bu kadar aşikar olduğunu düşünen arkadaşlar neden pılı pırtıyı satıp dolara çevirmiyor. %3-5 makastan mı korkuluyor. Eğer oysa borsamız onu bi günde alıyor da veriyor da artık.

3. Erdoğan: "Tüm vatandaşlarım müsterih olsun. Sınırımız en son teknolojilerle donatılmış vaziyette. Türkiye’nin sınırları da hiç olmadığı kadar güvendedir."

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    3 aylık turizm gelirini bir seferde ver merkeze bakalım ertesi gün kasada 1 dolar bulabilir misin..?
    6 aylıkta olabilir. dipsiz kuyu

120 milyar usd..KKM..saatl/saatsiz bomba.. kucakta
    Son düzenleme : keremalkm; 22-05-2023 saat: 22:49.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

1927 ATATÜRK bunları kaleme dökerken bizlere açık açık birşeyler söylemiş.Herkes ona göre kararını verecek sandığa gidecek.
    unutanlar varsa bir daha okusun ..
    Atatürkçü ,müş bak yukarda ne yazıyor bugun buradanda soru gelecek diye paylaştım buda cumhuriyeti kuran Gazi Mustafa Kemal in ilkeleri ve bize emaneti
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    rte galibiyeti kesinleşmiş oldu bugün. sulh yoluyla halledilmesi iyi oldu.
    şimdi seçimden sonra döviz bazlı bizim varlıkları çok temiz dövecekler. organize işler'deki müslüm'ün dayağı gibi.
    gerçi 2023 başladığından beri dayak var. ama bu sefer enflasyonla ıslatıp dövecekler.

bize kkm tarzı ve imf standby anlaşması tarzında kredi mredi bir şapkadan tavşan lazım. yoksa dövizi durduramazlar. hikaye yoksa borsada para da yok.
    Dostum Türkiye için en iyisi olsun insanımız kazansın barış olsun hak hukuk kazansın fakat benim kanaatimce şimdi iki lider kaldı bence artık parti olayı bitti gibi geliyor bana birbirini destekleyen hareketler felan bunun ötesinde farklı şeyler olabilir.Seçim sonucuna kesin bakmamak lazım diye düşünüyorum.İnsanlar geçenki seçimdeki gibi konuya parti siyaset olarak yaklaşmayabilir süpriz sonuçlar çıkabilir diye tahmin ediyorum bu söylediğim her iki lider için de geçerlidir.Ben şahsen tahmin yapamıyorum.Bu seçimin sonucunu tahminlerle anketlerle veya destekleyenler desteklemeyenler şeklinde önceden öğrenemeyeceğiz 29 mayıs sabahı yaşayarak öğreneceğiz.8 milyon boşta oy burası zaten bilinmeyen denklem.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    İçimden bir ses an itibari ile "mb dan daha fazla dolarım var" diyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Tüm vatandaşlarım müsterih olsun. Sınırımız en son teknolojilerle donatılmış vaziyette. Türkiye’nin sınırları da hiç olmadığı kadar güvendedir."
    https://twitter.com/umitozdag/status...1_X_H5WZQ&s=19

https://twitter.com/kacaksorunu/stat...7G2Cofnvg&s=19

https://twitter.com/umitozdag/status...tRUie8b-Q&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 929/1005 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •