Sayfa 863/1005 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ne olacak bu borsa yatırımcısının hali yaf
    ne güldürüyorlar
    ne öldürüyorlar süründürmeye devam

Seçimden sonraki Salı’ya kadar ekranı kapatıp .
    Sonrası çok güzel olacak diye mi umutlanalım ?.
    Dayucum en iyisi dediğin gibi yapmak... bugün de satışı baya baya abartilar..

2. Ben de şimdi baktım taksitli avans seçeneği yoktur dedi tekrar deneyeyim.

Yokluk hissi oluşturuyorlar millet mecburi borç alıp nakit stokluyor.

Tekrar baktım limit var ama vermiyor, yüksek limitlilere yeni nakit taksitli avans vermeyin dediler belki.

Harcamalarınızı taksitleyelim diye akıllı robot çıkıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayucum en iyisi dediğin gibi yapmak... bugün de satışı baya baya abartilar..
    TL de kalana uzun süredir bilet kesiliyor..

Belirsizlik kalktığında endeks bankalardan ayrısacak
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Cumhurbaşkanı bir şeyler söyledi, seçimlerden sonra bir yerlerden para bulacakmış gibi konuştu. Sonra biz onlar gibi tefeciler ile pazarlık yapmadık vs dedi.

Körfez, Azerbaycan vs herkes en iyi gayret esasına göre havuza para koysun der bence.

5. ABD ADR

Pazartesi tepki gelebilir yerli operasyonu oldu bence

6.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Şimdi arkadasim aradi enpara ticari kredi karinin limitimi 120 binden 70 bine dusurmusler.
    Ne saçma işler. Bugün 50 bin ortalama bir limit. Ticari kart vs 120 bin filan çok normal, neyini kısıtlıyorsun.

Bu arada kmh konusunda cevap veren arkadaşlara tşk. Gittim deneme amaçlı 3000 çektim, sıkıntı olmadı, garantide.

Gerçi ykb kmh limiti düşürmüş, garanti düşürmemiş. Farklı bankaların farklı uygulamaları oluyor demek ki.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Kemal Bey'in dün ve bugün yaptığı açıklamaya bakın. Gözlerimi kapattım, kendim konuşuyorum zannettim.

— Ümit Özdağ | Zafer Partisi

Hayırlı olsun diyelim şimdiden....

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de şimdi baktım taksitli avans seçeneği yoktur dedi tekrar deneyeyim.

Yokluk hissi oluşturuyorlar millet mecburi borç alıp nakit stokluyor.

Tekrar baktım limit var ama vermiyor, yüksek limitlilere yeni nakit taksitli avans vermeyin dediler belki.

Harcamalarınızı taksitleyelim diye akıllı robot çıkıyor.
    kedi mamasından çaya millet son kullanma tarihi uzun ne varsa topluyor.. Çünkü daha pahalı alacak?

Ev araba alamayan da üç kuruş birikimini enflasyona kurda kuşa yedirmeyeyim derinde. 3-5 dolar altın ne bulursa..

'Eghonomi çok eyi yiğen dıjjj güçlerin işi hep bunlar' ile bu sosyolojik-ekonomik realite karşılanmaya çalışılıyor.

Necip Türk Milleti, Anadolu irfanı.... vs. vs. vs...
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 863/1005 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •