Sayfa 731/1005 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Hayatı boyunca her oylamada Chp'ye oy vermiş 51 yaşında beyaz yakalı bir seçmenim.

Artık necip Türk halkı seçimleriyle yüzleşsin. Ektiklerini biçsin. Gerçekten yeter.

Her koşulda evime etimi de şarabımı da alırım. Biraz da bebeğine yumurta alamayacak olanlar dertlensin.
    mod aynı mod
    1995 tl ile yardım parası ile geçinen 8.500 tl asgari ücretle 4 kişiyi doyurmaya çalışıpta ayasofyayı açtı ya diyen düşünsün
    25 metreküpü gazıda var
    doya doya yaşasın
    hatta benim 25 metreküpümü alsın ona versinler
    yılsonu ben göreceğim onu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bazen BBHT'de veya başka kanallarda ekonomiyi ilgilendiren bazı konular oluyor, orada bir ekonomist var ise, örneğin finansçı bir konuk ben ekonomist değilim ama benim görüşüm böyle diyebiliyor, yani bir inşaat işçisinin bile bildiği bir konuda ortada ekonomist olunca serbest konuşmuyorlar. Burada al-sat çı olarak her telden konuşabiliyoruz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. kılıçlar,karamollaoglu ,davutoglu, babacan tarihin tozlu sayfalarına yol almaya baslar ... ya arkadas sen 15 sene de yuzde 1 kazandırmamıssın partine n diye aday oıluyorsun hem de tartismalı sekilde secime 2 ay kala .... sosyal medya ve anketçilere güvenerek çalısmassan böyle hezeyan olur...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,459
    %7 kısa günün karı Verdim ereğliyi ..alan hayrını görsün

5.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Hayatı boyunca her oylamada Chp'ye oy vermiş 51 yaşında beyaz yakalı bir seçmenim.

Meclis çoğunluğu da Cumhur ittifakına geçmişken oy vermeye gitmem artık. Bakın ben tek bir oylamayı dahi kaçırmış biri değilim.

Depremzedelerden, alt sosyo-ekonomik sınıflara herkese elimden geldiğince maddi-manevi hep yardım ettim.

Artık necip Türk halkı seçimleriyle yüzleşsin. Ektiklerini biçsin. Gerçekten yeter.

Her koşulda evime etimi de şarabımı da alırım. Biraz da bebeğine yumurta alamayacak olanlar dertlensin.
    Ülke tam bir çelişkiler yumağı. Bu dediğiniz görüş bundan böyle ben ekmeğime bakarım görüşü.(Yargılamıyorum) Küreselcilerin en büyük emellerinden biri de bu zaten, bireyselliği ön plana çıkarmak, bu vesileyle de ulus devlet anlayışını insanların zihninden uzaklaştırmak. Çelişki şurada başlıyor, yıllardır chpye oy verdiğinizi söylüyorsunuz ama kk da küreselcilerle iş tuttu bu seçimde. Esasında bir nevi özünüze dönmüş oldunuz, iç huzurunuzla devam edebilirsiniz artık.

Spot - 3.77
    .
    Vadeli tabana yakın.. Fark %6

Nasıl oluyor Pala..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bir de 38 vekil verdi kendi tabanından olmayan partilere yüzde 0 olan gelecek,deva, saadet,dp ) yahu inanılmaz hatalar sarmalı tarihin en kötü baskanı olarak anılacak bay kemal...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. ekrem mansur kılıcdar halkın ıstedıgı 3. adaydı kılıcdar zorlamayla olmuyor demekkı bu işler .bu hataları yaparsan 40 mv yuzde 1 olmayan partılere verırsen kusura bakma hala koltukta oturuyorsan dah dıyecek bısey yok objektıf olmak lazım.
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 731/1005 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •