Sayfa 850/1005 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    borcun niteliği ve miktarı not hesaplamalarında etkili oluyor fakat yine de yanlışlık var o işte

ödenmeyen 2 fatura 6-7 yıllk süreç enteresan
    Fatura atıyorum 6 lira KMH'dan ödenmiş ama internetden eski şube hesabı gözükmediği için kapatmamışım ve 2-3 ay ekside kalmış. Eski hesaplar gösterilmeye başlayınca fark ettim ödedim. Normalde otomatik fon filan satılıp kapanıyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben bunu söyledim kk nın yerinde olsam çekilirim. so ile yarışsın
    bu arada partiyi imamoğluna devredip onursal başkan olarak siyaseti aldatılmış ama temiz olarak bırakırım
    aldatılmış ama pisler ülkeyi batırsınlar temiz bir sayfa ile başlansın
    bu seçim oy vermeyeceğm baktım reis zorda gidip ona vereceğim
    yik ben hiç seçim olmasın direk elden verilsin erdogana ..devam et densin ..
    fazla deyil 1 yıla iflas açıklanınca kim milliyetciymiş jim deyilmiş sokaklarda bi görelim

3. Adamlar boş kademeleri aşağı tarıyor. Ereğl, Thy Aort- Anlık Fiyat farkı %3.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Adamlar boş kademeleri aşağı tarıyor. Ereğl, Thy Aort- Anlık Fiyat farkı %3.
    Çopu tahtada bunu yapıyorlar bugün

5. Kim alıp satıyor acaba, şu sıralar arbitraj zamanı değil deyip nakite geçmek isteyenler mi var, arbitraj faizleri düşmüş gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,458
    Bankaların faiz yükseltme hikayesi yeni değil esasında ..ilk ipucunu 1.5 ay evvel vermiş ben de paylşmıştım

8.4.2023

''Garanti 3 ay evvel 2 yıllık 500.000 kredi için 29.730 tl ödetiyor bana
    dün bir arkadaş aynı vade aynı miktar için talepde bulundu aynı bankaya istedikleri aylık ödeme 50.170 tl ..kullanmadı tabi ''

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim kredi kartından çektiğim avanslar var nerdeyse kredi kartı limitim kadar nakit avans çektim. Geri istemez değil mi. Hepsini geri ver bunları iptal ettik diye.
    Finansal okuryazarlığı yüksek insanlar yaptı bu metodu.
    Kripto para - altın - döviz aldığınız alenen belli ise bloke edebilirdi sadece.
    Diğer kredi türlerinden farklı olarak şimdi borç ve vadesi sizin kredi kartınızda sanki hepsiburada'dan vadeli TV almış gibi duruyor. Yapacak birşeyleri yok bu noktada.
    kredi kartı borcunun asgari tutarlarını ödemeye devam edin
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

8. Borsadaki düşüşün nedeni:KK ve ekibinin yeniden cb seçimini kazanma ihtimali...bir de gerçek olursa yandık!

Sayfa 850/1005 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •