Sayfa 771/1005 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    yardımı dine bağlamayı dogru bulmuyorum...

insanlar Allah rızası içinde insani olarakta yardım yapabilir...

insani olarak yardım yapıp bunu kesmesi insanların doğal hakkıdır...

demek bu şekilde yaşamak hoşlarına gidiyor diye düşünebilir...

bende tüm yardımları kestim...

ve artık hiçbirşey pahalı demiyorum...

herkes halinden mutluysa öyle yaşasınlar...
    YANLIŞŞŞŞ.
    yardım etmeyi kesemezsin.
    çocuk havuza düşmüş, boğuluyor, yanından geçip gidemezsin.
    you tube da bir video vardı.
    peter singer diye bir adam teorisiylen ispatlamış,
    yardım etmiyorsan, sen evil in tekisin diyor. dinlen alakası olmayan, felsefi bir teori.

https://www.youtube.com/watch?v=KVl5kMXz1vA&t=20s
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Algı işi sizlerin en sevdiğiniz işler şuanda yapmak istediğin gibi yalnız her konuda biraz büyük gelirim sen ve altta yazan şahıs gibilere çünkü sizin ömrünüz biatla geçiyor bizde biat ALLAHA ,
    o bölgede veya hayatın içinde şuanki yaşam şartlarından sıkıntı duyduğunu söyleyen bir sürü insan dinledim , insanlar tvde neler söylüyordu bugunkü iktidar değil başka iktidarda olsa aynı şeyleri söylerim beğenmediğiniz insanları hala neden seçiyorsunuz , önümüz belediye seçimleri memnun değilsen gönder kim olursa olsun.
    Olayları anlamadan kendi dünyana göre yazma buraya senin gibiler bunu anlayamaz zorlama kendini.
    Defol bir daha yazımı alıntılama. Zihniyetsiz ********. Sizin gibiler yüzünden Chp adam olmuyor. 7-8 parti bir araya gelmiş %25 oy almış zırvalıyor.
    Defol.

SPOT da HSBC yükselişe takoz koyuyor, diğer taraftan da Viop30 kumar masasının baskısı var,

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Defol bir daha yazımı alıntılama. Zihniyetsiz ********. Sizin gibiler yüzünden Chp adam olmuyor. 7-8 parti bir araya gelmiş %25 oy almış zırvalıyor.
    Defol.
    dallama benim ağzımdan parti çıktımıda atlıyorsun lavuk ,
    varmı bir beyanım bak hemen iftira modundasın ondan sonra bize çıkar ders anlatmaya başlarsınız.
    hadi titttir uza.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    dallama benim ağzımdan parti çıktımıda atlıyorsun lavuk ,
    varmı bir beyanım bak hemen iftira modundasın ondan sonra bize çıkar ders anlatmaya başlarsınız.
    hadi titttir uza.
    Dallama sensin bilmem kime oy vermişmiş halk o yüzden yardım etmeyecekmiş. Kadermiş vs vs.
    Benim için parti, ırk, mezhep, din önemi yok ama senin var. Pislik bi zihniyetin var. Bu düşünce yapısında bir insan nasıl olabilir ya.
    Buna nasıl insan denir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. 28 Mayıs 2023 C.Başkanlığı seçimlerinde oyunuzu hangi adaya kullanacaksınız?
    Evet tahminleri alalım...
    Aşağıdaki linkte
    Saygılar/Başarılar
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...10#post6420210
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Sinan Oğan’ın sunduğu 5 şart:

- Anayasa’nın ilk 4 maddesinin değişmezliği

- Madde 66’da yer alan Türklüğün Anayasa’dan çıkarılma girişiminin karşısında set kurulması

- 13 milyon sığınmacının gönderilmesi

- Ekonomik krizin temel sebepleri olan faiz, enflasyon, sonuç sarmalından kurtulması

- Terör örgütleri ve siyasi yapılarına mesafe
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da HSBC yükselişe takoz koyuyor, diğer taraftan da Viop30 kumar masasının baskısı var,
    Viop tam dediğin cinsten kazanmak için iyi hokkabaz olmak lazım.....yada arada kaynamak lazım.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 771/1005 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •