Sayfa 471/1005 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Viop L

1. Bürokrasi devir teslim işine alışık değil, muhalafet kazanır ise ilginç olacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Dışarı kaçan Fetöcüler de seçimi bekliyor.Ben memur olanların ne olacağını değilde iş insanlarının durumunu merak ediyorum.Bunlar Ülkeye döndüşlerinde şirketlerinide geri almak isteyecekler .Örneğin Koza maden ,koza altın.Borsa açısından ne olur devletin hazinesi açısından(6-7 yıllık kar+Faiz+tazminat) ne olur.Bu konuda fikri olan varsa, açıklarsa aydınlamış oluruz.tşkler.

3. Tüpün spekisiyle karşılaştım. Bana 69 ortalama ile alan biri var bunu tanıyın mi dedi. Bende bozkuş teyzem olur yımırtalı pide yeme peşinde dedim yakınım sandı. O zaman fazla uğraşmayalim onunla senin hatırın için dedi sipekisi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,452
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Isbank 1. Çeyrek kar:12.9 milyar
    Beklenti:11.7
    konsensus un %10 fazlası çok extrem değil ..kk gelir diyenlerin etkisi de var kağıt da

SİNAN %1 civarı
    MUHARREM %1 civarı
    Bay ERDOĞAN.. %38
    Bay KEMAL.. %60.. derim.. 1Turda işi bitiririm..

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Dışarı kaçan Fetöcüler de seçimi bekliyor.Ben memur olanların ne olacağını değilde iş insanlarının durumunu merak ediyorum.Bunlar Ülkeye döndüşlerinde şirketlerinide geri almak isteyecekler .Örneğin Koza maden ,koza altın.Borsa açısından ne olur devletin hazinesi açısından(6-7 yıllık kar+Faiz+tazminat) ne olur.Bu konuda fikri olan varsa, açıklarsa aydınlamış oluruz.tşkler.
    İade edilip, tazminat ödenmesi gerekir..
    NAKSAN örneği hemen karşımıza çıkacak, iktidar değiştiğinde..
    Ne olduğunu, REİS'in neler yaptığını biliyoruz..

Moratoryum işte o zaman gündeme gelir..

İKTİDAR Değişirse,tabi ki... değişmez ise?
    yeni fabrikalara FETÖ adı altında el konulmaya devam edilecek...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    2015 te 2 seçimi de sistemler sayesinde tutturmuştum.Eskiler hatırlar...Yani akıllı parayı takip eden sisteme takılmak lazım..

Cuma kapanışa yakın GÜNLÜK-SAATLİK-15 daklık hangi yöndeyse o yönde girmek lazım...Özellikle günlükler önemli...açılış için..

Cumaya kadar bu konuda başka yorum yapmadan...tradeye devam..

işte 2015 haziran ve kasım...ilkinde %6 aşağı gap..diğerinde %6 artı gap...Yine %6 beklerim...ARTI-EKSİ...bilinmez..Bence en büyük risk sistemlere TERS OLARAK seçime girmektir..

Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Bugün ve yarın acelesi olup seçim sonrası kaçacakların hamlesi olur. Yarın da eksi olursa seçim ilk turda bitiyor anlarım. Tabi bir kısım tahtalar olumlu etkilenirken spekülatif işlemler olan çoğu kağıtta satış olması normal böyle dönemde

Sayfa 471/1005 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •