Sayfa 930/1005 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    İçimden bir ses an itibari ile "mb dan daha fazla dolarım var" diyor.
    O ses bende de var ...

2.  Alıntı Originally Posted by Emilyo Butragenyo Yazıyı Oku
    Her şey çok kötü olacak. Dolar fırlayacak, enflasyon uçacak, 4 kişilik yemek 2 bin lira olacak, Rte milyar dolarlarını trilyon yapacak, kızımız bacımız azgın afgandan suriyeliden dolayı sokakta yürüyemez hale gelecek, işinde iyi olan herkes yurtdışına gidecek düzgün doktor mühendis kalmayacak, 2 sene sonra erken seçim diye inleyecek herkes ama reis hop diyecek.
    https://twitter.com/FatihSavuk/statu...LFfaNy66w&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Bu ülkede insanlar Dinimizin , milliyetçiliğin , Atatürk ün kimsenin tekelinde olmadığını anlayıp ona göre kararlar verdiğinde bu ülke daha doğru ve daha düzgün yönetilmeye başlar.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Çoktan döviz tabanlı varlıklara geçiş yapıldı zaten.
    Bir çok oyuncu ya kkm'de ya da kiralık kasada. Çarşıdan boza boza ufaktan uygun fiyata gelen hisselere giriliyor (1 veya 2 tane)
    Deval borcumuz çok kabardı. Bu sene turizm bile sükut-u hayal olacak muhtemelen.
     Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Dolar bazında dayak yiyeceğimizin bu kadar aşikar olduğunu düşünen arkadaşlar neden pılı pırtıyı satıp dolara çevirmiyor. %3-5 makastan mı korkuluyor. Eğer oysa borsamız onu bi günde alıyor da veriyor da artık.

5. Herkes gergin, karşılıklı atışmak yerine fikirlerimizi yarıştıralım derim. Çok değerli insanlar var burda, ban yeyip kendinizden mahrum bırakmayın bizleri.

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    O değil de bahçeli de millet ittifakına geçerse ne gülerim haaaa
    Sinan Oğan ın hayali MHP nin başına geçmek..
    Bahçeli geçen hafta Oğan a sert konuştu isim vermeden...
    Şimdi Oğan ne sebeple Cumhur ittifakını desteklediğini söyledi ki? Bahçeli ne yorum yaptı, göremedim hala....

7.  Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    bende ülkücüler şudur budur diye genelleme yapanlara yazdım. oysaki ben kılıçdaroğluna oy vermiştim.ne yani karektersiz dönekmiyim. özüm ülkücü.
    Kardeşim seni eleştirmek için söylemedim. Kime oy verdiğin beni de ilgilendirmiyor. Dinin ırkın görüşün vb. beni ilgilendirmez.
    Orada şunu kastettim. Dediğini diyenler sadece solcular değil inan onların içinde de iyi insanlar var.

"Hedefe giden yolda KK'dan kim desteğini çekerse onlara göre haindir. her türlü hakaret edilebilir. bknz Meral Akşener bknz muharrem ince bknz Sinan Oğan.Bknz depremzedeler."

Belki böyle yazılabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Oğan'a laf söyleme. Kendi çöplüğünde ötebilirsin. Sana mı kalmış Oğan'ın ne olduğu.
    Kes lan, sen karısı mısın hayırdır?

Sayfa 930/1005 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •