Sayfa 349/1005 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    tek gerçek siyasetçi besim tibuk'tur gerisi boştur.

tabi Türkiye'ye fazla.
    Besim Tibuk bu ülke için fikir olarak çok marjinal kalır. Bizde insanların %90 ı devletçi. Devleti kutsallaştırmış, devlete bakış açısı çok farklı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Besim Tibuk bu ülke için fikir olarak çok marjinal kalır. Bizde insanların %90 ı devletçi. Devleti kutsallaştırmış, devlete bakış açısı çok farklı.
    Besim tibuk da özel sektöre geçen her şey çok kaliteli olur özütünde konuşuyor.
    Hayır olmadı.
    Misal eğitimde özel sektörün ağırlığı sürekli arttı da ne oldu iyi mi oldu

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Besim tibuk da özel sektöre geçen her şey çok kaliteli olur özütünde konuşuyor.
    Hayır olmadı.
    Misal eğitimde özel sektörün ağırlığı sürekli arttı da ne oldu iyi mi oldu
    deim ya fikirleri buraya marjinal kalır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Göstergeler yeşil orta şeker bir gün olacak galiba , öğleden sonra tarımdışı istihdamı bekleriz.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5. Red face

Belki bir gün........

Ülkemizde belki yapılabilecek bir referandum olmalı ....... İğneden ipliğe her şeyin fiatı , kira fiatları vs...... Karşılığında gelir yani maaşlarda dahil .... gelir gider her şeyin fiatı dondurulmalı 50 yıllığına böyle bir anlaşma referandum yapılmalı ; Ne olur sonucu ?????insanlar önünü görürür bütçesini harcamalarını ona göre ayarlar.85 milyon insan buna evet demeli.Ancak bu enflasyon belasından böyle kurtulabiliriz yoksa ev sahipleri her yıl kirayı artırır , her şey fiatı artar maydanoz 50 kuruştan 5 tl ye simit 20 tl ye doğru yolculuğa devam eder.Tl yabancı paralar karşısında sürekli değer kaybeder türnbilas türnbilas hayat devam eder.Elbette üretim de artırılmalı daha çok evler yapılmalı daha çok gida üretilmeli bunlar olmayacak şeyler değil ama kim yapar ne olur bilinmez şimdilik bir hayal
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sorun tam o olarak bu
    Şu andaki Zihniyet özgürlük ile devletin konumunu tam olarak ayırt edemiyor...
    Biz aydınlanma yaşamamış bir toplumuz..

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Bütün bu ekonomik veriler, yapılanlar ülkede son yapılacak referandum içindir.
    Zira bu ülke ilk defa kriz görmedi.
    Krizden çıkması maks 1 sene sürdü.
    Ancak bu sefer ki, 2018 yılından beri devam ediyor.
    Çünkü ekonomi biliminin fazlaca dışına çıkıldı.
    Yabancı yatırımcı borsadaki 57 milyar dolardan 5 milyar dolara çekildi.

Düşünün 5 milyar dolar gibi komik bir rakam.

Anayasanın koruyucusu "TSK" abd nin de yardımıyla çökertildi. İçinden geçildi.
    Şuan tsk polis teşkilatından farkı yok.
    Hükümet adamları full + full.

Yani bir gün bu şeriat referandumu önünüze geldiğinde tsk ilk bizi tepeleyecek.
    Bu kasıtlı alım gücü düşürülmesi, f35 programından çıkış, s400, balyoz, ergenekon, eğitim sistemindeki oynamalar..

Boşa yapılmadığını biliniz..

8.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Belki bir gün........

Ülkemizde belki yapılabilecek bir referandum olmalı ....... İğneden ipliğe her şeyin fiatı , kira fiatları vs...... Karşılığında gelir yani maaşlarda dahil .... gelir gider her şeyin fiatı dondurulmalı 50 yıllığına böyle bir anlaşma referandum yapılmalı ; Ne olur sonucu ?????insanlar önünü görürür bütçesini harcamalarını ona göre ayarlar.85 milyon insan buna evet demeli.Ancak bu enflasyon belasından böyle kurtulabiliriz yoksa ev sahipleri her yıl kirayı artırır , her şey fiatı artar maydanoz 50 kuruştan 5 tl ye simit 20 tl ye doğru yolculuğa devam eder.Tl yabancı paralar karşısında sürekli değer kaybeder türnbilas türnbilas hayat devam eder.Elbette üretim de artırılmalı daha çok evler yapılmalı daha çok gida üretilmeli bunlar olmayacak şeyler değil ama kim yapar ne olur bilinmez şimdilik bir hayal

Sazeli ne oldu ütopik hayaller kurmaya başladın.Sen reisin ekonomik duruşunu nasıl beğenmezsin?Fitne mi sokmak istersin?Ex2000, tohatlı tokmakçı, ampül kemal bu dediğinden sonra senin kafir ilan eder demedi deme

Sayfa 349/1005 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •