Sayfa 435/1005 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Viop L

Bugün borsada ne olacağı konusunda neredeyse herkes yüzde 50-50. Aşağı mı yukarı mı? Kimse bir tarafa ağırlık veren bir öngörüde bulunamıyor takip ettiğim kadarıyla...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    SANKO da teminatı 2 kat yapmış..o zaman kaldıraç 3.5 oluyor...VİOB işi iyice bitmek üzere...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
     Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bugün aşağıdaki gibi bir mesaj geldi, biz buna göre yarı yarıya işlem açabileceğimize göre sizlerden de bizden bu ayki kestiğiniz veri ücretinide yarı yarıya düşürmeniz için gereğini rica ederim..

aracı kurumlara böyle yazalım bakalım ne cevap verecekler, haksız mıyım, tepkimizi koyalım bence
    Tonlarca işlem yapıyorum..Geçen ay yeterli gelmemiş..Alınan komisyondan fark çıkmış ve 210 tl ek olarak aldılar...

yahu bir İDEAL var bir de kendi programları(sadece emir ietir)
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    geçen hafta birileri bunun hazırlığını yaptı tahta bazlı bugun çoğu tahta ak yatırım eşliğinde kalktı.
    yarın bu hareketin feyk olup olmadığına bakıcaz teknik olarak formasyon mevcut saatlikte yalnız direnç seviyesinden kar al yapıldı kapanışa doğru.

formasyon sorulmuş benim takip şeklim bu teknik olarak dirençler grafta stoploss da maliyetimize göre değişiyor tahta bazlı.
    FORMASYON AVCISI- -53

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Tonlarca işlem yapıyorum..Geçen ay yeterli gelmemiş..Alınan komisyondan fark çıkmış ve 210 tl ek olarak aldılar...

yahu bir İDEAL var bir de kendi programları(sadece emir ietir)
    VİOP ta teminat oranlarının 2 kat artırılması kurumun seçim öncesi ve sonrası volatilite beklentisi çerçevesinde almış olduğu risk yönetim tedbiridir.

Diğer finans kurumlarında uzun süredir uygulanan bir tedbirdir.

Veri kullanım ücretinin yarı yarıya düşürülmesi düşünülmüyor.

diye cevap geldi, bende tekrar şöyle yazdım ,

tamam da şimdi bizler normalde kaç gün sürecek bu uygulamanız bilmiyorum ama bu süre içinde yeterli işlem açıp komisyon ödememek var iken şimdi az sayı ile o komisyon oranını tutturmak zor olmayacak mı ( bunu genel olarak diyorum) bunu üstlerinize ya da yetkililerinize iletmenizi istiyorum, iyi günler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

amiral beni yıkamazsınız önüm açık 2. tur yok diyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

vakıfbank emir iletimi konusunda sorun yaşayan var mı?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    amiral beni yıkamazsınız önüm açık 2. tur yok diyor
    Tavan olur mu

Sayfa 435/1005 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •