Sayfa 700/1005 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: Viop L

1. bendeki veriye göre 5442 de al veren kendi çizgilerim ilk iki uyarıyla Satışa dönmüş bu günkü Viop -%5,77le sağlamlaştı san ki

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Cehabe açısından tek olumlu şey şu Oy saymayı ve koordine olmayı öğrenmişler.
    ondan da emin değilim, tüm sandıklardan tutanakları toplayabildilerse seçsis ile karşılaştırma yaparlardı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Viop30 tabanı gördü ...malımızı aldık. .

4. Sonrakiler tabandan aldim. Ne oluyor??? Hisseleri dusunemiyorum acilista hepsi taban olabilir basta isc

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,638
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bir hissede çok yüksek hacime ragmen gün içi max. noktasının %3-4 altında kapatırsa: tepede resmen ayı karargahı vardır..(RAHMETLİ YAŞAR ERDİNÇ)

Şuanda İŞC de gördüğüm o...mesela kapanış 14.30 altı olsa orada ayılar varmış derim..

En son bu kuralı 21 şubatta EREGLİ için yazmıştım..Sonra EREĞLİ TARİKATININ hışmından korktuğumdan silmiştim..ama şimdi silmeyeceğim..
    Bence KK, ilk turda seçilemeyecek..
    Eğer poz. alsaydım short girerdim...Ne hisse var ne de viob....

İŞC de oluşan bar tek kelimeyle berbat..KCHOL de öyle...

GÜNLÜKLER SAT da...Eğer artı gap isteseydi bunu günler önceden al yapardı...ARTI GAPLİK DURUŞ YOK..ya eksi gap yada ortalama açılış..

PİYASA DİYOR Kİ; ya RTE seçilecek yada KK 2. tura kalacak...
    İŞCTR deki bar 12 Eylül 2022 nin aynısı..çok yüksek hacimle dipten kapanış...sonu aynı olmasın...

Hacim son günlerin 2 katı gibi..
    Bankacılık endeksinin lokomotifi İŞCTR

2 farklı tarihte 2 elips..

Herif bir şey mi biliyor?...Bu kadar net bir oluşum için çok kararlı olmak lazımdı..

Ortama hacimden yüksek hacim ile en diplerden kapanış...İlginç..Sonu benzemesin diyelim..

Arkadaşlar bu sistemin tüm seçimlerde tam isabet olduğunu daha önce söyledim..Keramet bende değil zaten..AKILLLI PARAYI TAKİP EDEN SİSTEMLERDE...Cuma günü çok yazdım..umarım en azından poz. alınmamıştır...

Tüm anketler saçmaladı..Ben de şahsen ASLA BU KADAR oy beklemzdim..en fazla arada 1 puan beklerdim...HEPİMİZİ MANİPULE ETTİLER..Ama kendileri short poz. aldı...

Bunları yazdım sonra bir DALLAMA (CAHO) çıktı:'' abkanın dediğinin tersi olur..artı gap olur'' dedi...

arguman söyleyip beni tekzip etse gam yemem de...işkemden sallamasyon...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Sonrakiler tabandan aldim. Ne oluyor??? Hisseleri dusunemiyorum acilista hepsi taban olabilir basta isc
    Sen izlemiyorsun herhalde isctr taban vadelisi

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Belirsizlik yok,sadece süreç uzadı,15 gün sonra Recep Tayyip Erdoğan %52-54 ile yeniden cumhurbaşkanı.
    Suratının şeklini görmek isterdim.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

vadeli tabana oturmuş. nasıl olsa yalancıya bir şey yapmıyorlar.

Sayfa 700/1005 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •