Sayfa 224/1005 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Viop L

1. Günaydın esnaf hayırlı işler. Bozkuşa bakmıştım yok mu.

2. Noldu yine bunlara %-1 leri gördü yine

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,503
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Günaydın esnaf hayırlı işler. Bozkuşa bakmıştım yok mu.
    son gördüğümde yımırtalı pide kuyruğundaydı

VADELİ İLE SPOT MAKAS 50.000 olunca
    olmuyor..

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    son gördüğümde yımırtalı pide kuyruğundaydı
    Anaaa bu yimirtali pide beklerken pala bunu orada döver. Az önce geçerken gördüm tenhada üç beş iri yapılı zenci vardı ellerinde çivili zopaylan bekliyorlardı köşede. Garibim yimirtali pide yiyecem derken bir araba zopa yiyecek

6. Pala damping yapmis makasi 600 den 550 ye indirmis bugun. Yeni vadeye hizli basladi.Birkac saat sonra gene eski makasi koyar. Viop ta kazanmak zor boyle makas olunca hele ki secim ortaminda.Adamlarin yukari goturme niyetleri yok.

7. Sabah açılışta çağrının altınları baya artıydi bugün voleyi vuruyor dedim taaa oradan nasıl eksiye geçti bu. Çağrının kozalakları

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1 sene içinde belediye seçimi var. Iktidar da muhalefet de salladikca sallıyor, en düşük emekli maaşı 7500 olup üstelik de milyonlarca delikanlı emekli ediliyor dolar 15 olsa bunlara her ay 500dolar para verebilir mi turkiye? Iyi düşünmek lazım. Asgari ücret senelerdir 500 doların altında gezdi 200 300 400 lerde gezdi gönül ister ki asgari 2000 dolar olsun. Ama yani dışarıdan bakınca hem fiyatlamalar hem maaşlar hem esnafın is adamının beklentisi 25 - 27 aralığı gibi piyasada oturmuş gibi görünüyor asgari de 12 filan yaparlar emekli maaşı 7500 verirler akar gider.

Su an zaten 32 33 faiz var ve baya piyasayi kırdı borsa da ondan düşüyor 50 60 o nedenle zor bence. Kim seçilirse seçilsin bu arada çok bir şey değişmez bence.
    Benim yorumların yumuşak karnı asgari ücretin geldiği seviye ve kendi koltuğundan başka bir şey düşünmeyen siyasetçilerin popülist söylemleri, bunu daha önce belirtmiştim zaten...

Popülizm kadar zararlı bir şey olamaz bir ülke için...

Ama bir yıllık %50-60 faiz her şeyi çözer, emlak simsarları da, dolar simsarları da, otomotiv simsarları da çil yavrusu gibi dağılır...

Zaten sorun şu anda bu çıkar gruplarının bu adi düzenden çıkmak istememesi...

Bir evin 3 milyon bir aracın 1 milyon olduğu düzenin ve bundan memnun olanların .......................................

Sayfa 224/1005 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •