Sayfa 884/1005 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Viop L

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Araba konusunda 2024 ve sonrası için size katılıyorum. İlaveten elektrikli araç harici araba fiyatları 2-3 sene içinde düşecektir. Talep te azalacaktır. İnsanlar şu an şarj vs ile uğraşmak istemiyor. Ama o da yaygınlaşacak ve dolum süreleri kısalıp, menziller de artacaktır..
    Düşecektir derken Tr den bahsetmiyorsunuz değil mi?
    Yada TL bazlı değil düşme tahmininiz,
    Zira ayfon samsung ürünleri uluslararası arenada her ay fiyatları düşerken bizde 15 günde bir %10 15 zam geliyor
    Another day in paradise

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Araba alma zamanı değil....almadıysanız geç kaldınız....çok kısa süre sonra benim gördüğüm piyasada araba istemediğniz kadar olacak......ytd....
    Teslanın 1,2 milyona satıldığı yerde clio ya 500-600 bin tl verecek kadar ekonomi bilgim var zannediyorum hocam)
    Tesla yı bekliyorum ben
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

3.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Düşecektir derken Tr den bahsetmiyorsunuz değil mi?
    Yada TL bazlı değil düşme tahmininiz,
    Zira ayfon samsung ürünleri uluslararası arenada her ay fiyatları düşerken bizde 15 günde bir %10 15 zam geliyor
    Evet. Global ölçekte yazdım onu. Ülkemizde hala 40 yıllık arabalar yollarda geziyor. Elektrikli araç dönüşümü de doğal olarak geç olacaktır...

Ama Türkiye'de genel olarak araç fiyatlarının artış hızının düşeceğini düşünüyorum. Şu an enflasyon seviyesinin çok üstünde fiyatlar arttı. Bundan sonra bunu olası görmüyorum. Dengeleme mutlaka olacaktır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hem akşener hem kk bu seçim bir referandumdur diyor,
    İnsan kendi kendini nasıl inkar eder nasıl yok sayar arkadaş, bunların danışmanları hakkaten kim yaww
    Referandum tek taraflıdır, ama 2 şey olduğunda seçimdir.
    Another day in paradise

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Hem akşener hem kk bu seçim bir referandumdur diyor,
    İnsan kendi kendini nasıl inkar eder nasıl yok sayar arkadaş, bunların danışmanları hakkaten kim yaww
    Referandum tek taraflıdır, ama 2 şey olduğunda seçimdir.
    Referandum ile plebisit arasındaki fark nedir?
    Plebisitlerde genellikle seçmene farklı seçenekler sunulmaz, sadece bir teklifin kabulü veya reddi oylanır. Bu nedenle plebisit bir şekilde "güven oylaması" manasını ihtiva ettiği için, günümüzde referanduma nazaran daha az kullanılır.
    plebisit tek taraflıdır . bence sen de danışmanlarını bi gözden geçirmelisin

Bugün bana pazar gibi geliyor.

Yarın da borsa var

Usd 30 olduğunda
    Araba bollaşır

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Araba konusunda 2024 ve sonrası için size katılıyorum. İlaveten elektrikli araç harici araba fiyatları 2-3 sene içinde düşecektir. Talep te azalacaktır. İnsanlar şu an şarj vs ile uğraşmak istemiyor. Ama o da yaygınlaşacak ve dolum süreleri kısalıp, menziller de artacaktır..
    araba için 2024 kalmadan araba bolllaşır....Türkiye de enflasyon ile birlikte resesyon da bekliyorum..... önlem alırlarsa bu olmayaz ama.....şuan ki talep enflasyonu fiyatlar artacak diye insanlar ihtiyacı olmayan bir çok ürünü alıyorlar.....arabala ve evde çok güzel aldılar ...Bu işi bilen vatandaşlar çoğu ihtiyacı olmadığı halde aşırı talep oldu.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 884/1005 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •