Sayfa 681/1005 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Şu anki tabloya göre Sinan oğana giden yaklaşık 3 milyon oyun hemen tamamı kılıçdaroğluna giderse ancak kazabiliyor. Bu mümkün mü? Belki olur, 2 hafta içindeki gelişmelere bağlı.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Oylar arasında fark 300.000 geçmez son unda

Ama benim aklıma başka birşey takıldı.
    Diyelim ki sonunda kk %50,01 oyla bitirdi
    Yurydışı oyları eklenince %49.80 e düştü.
    Şimdi böyle bi seçim adil olur mu
    Bu ülkede yaşamayanlar bu ülkenin kaderini belirlemiş olmayacqklar mı
    Bu adil mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Maalesef sinan oğan akp ile birleşecek diyorum. zafer zaten akp projesi.
    umarım yanılırım ama siyasette pek nadir yanılırım.
    O yüzden inşallah 2. tura kalmadan bu sabaha kılıçdaroğlu kazanır.
    Haklısın bro, rte zafer ve sinan projesi ile ilk turda eze eze alacağı seçimi kendi projesi ile 2. Tura bıraktı. Kafalar baya güzel hani.
    Another day in paradise

3. Bu kadar medyada çıkan haberler deprem,ekonomik krize rağmen bu oyu aliyorsa millet halinden memnun demek ki ne haliniz varsa görün. Deprem bölgesi de ilginç nasıl bir kafa..

Kilicdaroglu çekilirse olabilir.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Valla böyle olacağını bilsem ben de kendisine verirdim hiç değilse içim rahat ederdi. İnşallah hangi tarafı desteklerse isteklerini kabul ettirmekte muvaffak olur çünkü ben de birebir onun istediklerini sitiyorum.

Keşke 2. tura kendisi kalsaydı da sandığı kıra kıra verseydik Atatürkçü, milliyetçi bir adaya.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.

5.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum.. s.oğan, hdp destekli tarafa meyletmeyecektir de.. burada enteresan nokta şu; ekonomik kriz, devlet bahçeli faciası, büyük deprem, Muharrem’i n çekilmesi , 20 yıllık iktidar yıpranmasına karşın bu muhalefet daha hala bu işi ilk turda bitiremiyorsa, fazla da söylenecek bir şey yoktur..evet, geçmiş olsun Türkiye...
    TV ye bakıyorum şu sonuçlara bakıp da bir tane muhalefet cephesinden öz eleştiri yok kesinlikle katılıyorum bu muhalefet milleti alternatifsiz bırakmak için Varolmuş gibi .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Yarın borsa nasıl açılır sizce?

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Bu kadar medyada çıkan haberler deprem,ekonomik krize rağmen bu oyu aliyorsa millet halinden memnun demek ki ne haliniz varsa görün. Deprem bölgesi de ilginç nasıl bir kafa..
    Muhtemelen tabağın dibinide sıyırıp sofrayı kaldırsında demiş olabilirler
    Bulaşıklarıda yıkatacaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Haklısın bro, rte zafer ve sinan projesi ile ilk turda eze eze alacağı seçimi kendi projesi ile 2. Tura bıraktı. Kafalar baya güzel hani.
    Sinan oğanın görevi muhalefetten oy çalmaktı muharrem chp den zafer partisi iyi partiden oy koparması için proje parti.. net... kafan senin güzel esas...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 681/1005 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •