Sayfa 60/1005 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ponzi bitiyor.
    100 milyar dolar aynı kapıdan çıkmak istediğinde oluşacak faciayı düşünmek istemiyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Arjantin bir kez daha havlu attı.
    Resmi kur 227 iken serbest piyasa 500e dayandı.
    Merkez Bankasında USD kalmadığı ve dış borç ödemelerinin yapılamayacağı iddiaları Cuma gününden beri konuşuluyordu.
    Eğer bunlar da bizim kapalıçarşıya dadanırsa işte o zaman yandık.

SM-A217F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bugün bir analist BBHT'deydi, şu sıralar merkez bankaları altını kontrol ediyormuş, elleri zayıflayınca ve faiz artırımları durunca altın yükselecek şimdiden almaya gerek yok dedi.

Bu arada global politika açısından Çinli bir diplamat açıklama yapmış tepki çekmiş.

https://tr.euronews.com/2023/04/23/c...ri-tepki-cekti

Shaye "Bu eski Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ülkeleri uluslararası hukukta gerçek bir statüye sahip değiller çünkü egemen statülerini hayata geçirecek uluslararası bir anlaşma yok." ifadelerini kullandı.
    Kafana göre sistemden ülke atamazsın.

Kafana göre mala el koyamazsın.

Kafana göre banka kurtaramazsın.

Altın kimseyi sistem dışına almaz.

Altın kimsenin malına parasına şu bu sebeple çökmez.

Altın kimseyi batirmaz da kurtarmaz da.

Altın 5000 dolar da olur 50000 dolar da.

Çünkü doları, doların mimarları bitirdi. Kısa süreli siyasi kazanç için sistemi yok ettiler. 2008 de başladılar, geçen süre hazırlık idi bundan sonrası hızlı olur.

Forumdaki aşırı anormal amerikancı adeta sisteme tapınan değerli üyeler de umarım görürler.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    100 milyar dolar aynı kapıdan çıkmak istediğinde oluşacak faciayı düşünmek istemiyorum...
    Mevcut yönetim kalırsa kendi belirledikleri kurdan hesap ettirirler o işi. Vadesini yenilemeyen gider fizikiye abanır makas hepten açılır. Merkezde 20, çarşıda 25 görürüz. Sonra hesaplardaki $ yi Tlye döndüm derler günlük çekim limiti 5.000tl yaptım al sana Lübnan. Son aşamaya gelindi artık.

İhracatçı-ithalatçı şirketler de yakında çarşıdan işini görmeye başlarsa şaşırmam.

5. Vob forumu mu ev hanımlarının altın günü mü belli değil. Herkes dolar demiş altın demiş Nerde o deli yürek bam bam şortçular.

6. RTE fenalaşmış canlı yayın yarıda kesilmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Vob forumu mu ev hanımlarının altın günü mü belli değil. Herkes dolar demiş altın demiş Nerde o deli yürek bam bam şortçular.
    Dayu vallahi elim gitmedi kabak gibiydi ama tl ile denomine edilen herhangi bir şeye short girmek harbi yürek istiyor

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    RTE fenalaşmış canlı yayın yarıda kesilmiş.
    Şuan canlı yayında kim uyduruyor böyle haberleri..

Sayfa 60/1005 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •