Sayfa 692/1005 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    rezalete gel rezalete- reisin 5 puan oyunu silip bay kemale eklemiş konda..
    bu sadece markayı heder etmek değil, manipülasyonun kralı
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Allahta seni güldürsün neyi anlamıyorum biliyormusun okumuşluğun var, kültürün var, yemiş içmişliğin var sorsam Ak partili değilim ama RTE seviyorum diyeceksin nasıl böyle tek taraflı düşünceler yaşıyorsun .
    rahat ol kemal adaşın bay kemal le yazılıp yazılmadığı pazar akşamı görürüz.
    naber sindo nasıl gidiyo ??

gördün mü konda manipülasyonunu bi de bana laf yetiştirme cüreti gösteriyosun, hahhhahhhaa
    yani perşembe günü yukarı çizenlerin mala girmesi değil, konda manipülasyonuyla açıkçı sıkıştırıp mal satanların günüymüş

2. reis konuşuyor

-kimileri mutfakta kimileri balkonda

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu millet, dürüst-çalmayacak adama oy vermiyor demek ki...Çalsın, yeter ki benim payımı da versin diyor...Mal bu, demokrasi de bu zaten, her sonuca saygılıyız.
    Milletin tuzu kuru demek ki ya çalandan pay alıyor. Ya da bir çıkarı var.

4. Yurt dışı 1.8 milyon olarak

%96,412 sandık
    %83.951 seçmen

ile projeksiyon

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    naber sindo nasıl gidiyo ??

gördün mü konda manipülasyonunu bi de bana laf yetiştirme cüreti gösteriyosun, hahhhahhhaa
    yani perşembe günü yukarı çizenlerin mala girmesi değil, konda manipülasyonuyla açıkçı sıkıştırıp mal satanların günüymüş
    Yurtdisinda olunca çok iyi anlayamadım nabzı bu seçimde. Foruma güvenelim birsacinin burnu iyi koku alır dedik. Kime sorsak ilk tur kk basar geçer diodu.

Anlayacağın bizi de kopardılar allahtan ismen ile isim kalmadı abka uyarınca. Yüklü de kozaa var.

Evet beyler GUNDI babayı hatırlayalım.

Ne diodu? 3 şey söylüyordu. GUNDI baba haklı çıktı bu akşam itibari ile.

6. daha kesin sonuç yok hala. kenarda özellikle bekletilen muhtemelen KK ağırlıklı 6.5 milyon oy var

7. Önce bi şelale sonra yukarı beklerdim ama şortta olan çok gibi. Önce bi bunları sıkarlar sonrası palanın keyfi.

Sandıkların %96.5 i açılmışken oyların %18 i sayılmamış tuhaf bi durum
    Tıka basa oy dolu sandıklar sayılmamış gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 692/1005 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •