Sayfa 101/445 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1.  Alıntı Originally Posted by buhar124 Yazıyı Oku
    İttifak kurulmayacak. Reis dediğin adam nasıl kazanacak. Doğrusu merak ediyorum. İstanbul Büyükşehir ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını CHP. kaptırsınlar da görsünler.
    bende oy vermiyorum ama 16 yıldır hep kazanıyor....

dolar uçuyor kazanıyor zam geliyor her şeye kazanıyor sonuç hiç değişmiyor...

chp de hep kaybediyor onada oy vermiyorum ama oda her ne olursa olsun mağlup oluyor hele seçim gecesi beni beklettiler durun başa baş gidiyor durun başabaşız bende saf gibi inandım bekliyorum sonuç fosssssss.....

ben milliyetçiyim ama püskevütçü gibi adama dünya tersine dönse oy vermem ...

benim için geriye iyi parti kalıyor onunda kazanma şansı püskevütçü kadar ...

velhasıl kelam yine herkes ağlar fındık üreticisi ağlar emeklisi ağlar ama sandık sonucu yine değişmez ne zaman değiştiki
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

cumhur ittifakı devam yerel ittifakı yok dedi bahçeli son dak..

3. garan günlükte en önemli nokta 7,05 50 üsseldi şimdilik tutunmaya çalışıyor ama daha gün bitmedi altı kötü

ki endeks 50 üsseli dün sert bir şekilde aşağı kesmişti 95966

thyao krdmd eregl pgsus trkcm soda tcell asels gibi sanayilerde önemli ortalamalarını aşağı kırıp trendlerini aşağı döndürdüler

bankalarda 3 hisse kaldı iyi görünümde akbnk -garan-halkb bakalım onlarda nereye kadar direnecekler yada endeksi döndürmeye güçleri yetecekmi çünkü ısctr-ykbnk-tskb katkı sağlamıyor endekse kötü performe ediyorlar vakbn çıkışlarda katkısı oldu baya

diğer yandan toaso ttkom gibilerde hepten kötü olunca endeks in işi zorlaştı

düşüşe en büyük katkı havacılık ve demir çelikten geldi
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,380
    Yaw trkcm a bakan yok..
    Alacağınız olsun..napalim yani illa bunada bir bakın mi diyelim ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yaw trkcm a bakan yok..
    Alacağınız olsun..napalim yani illa bunada bir bakın mi diyelim ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    biz ne güne duruyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yalnız kötü alışkanlık kımseye önermıyoruz defalarca söyledım tekrarlayım seansı canlı ızlemıyorsan teknık bılgın yoksa
    kesınlıkle kımseye önermıyorum zıra robotlarla kapışıyoruz yakın stop candır..
    Yeldeğirmenine saldırdan adam gıbı ama pala ne kıl koprarırsak kardır

bu robotlardan bitanesinin markası roboçeli...o iyi marka diyorlar...

ona %10 kom göndercem..

ytd..ytd...

7k lotla kozaa da açıkta yakalandım,sonra ful kozaa yı boşaltıp kozala geçtim,kozal primlenince kozala geri döndüm bu arada 500 binliralık işlem yapmışım 260 lira aldım.. ama ecel terleri döktürdü

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    7k lotla kozaa da açıkta yakalandım,sonra ful kozaa yı boşaltıp kozala geçtim,kozal primlenince kozala geri döndüm bu arada 500 binliralık işlem yapmışım 260 lira aldım.. ama ecel terleri döktürdü
    helal olsun önemli olan zararsız cıkmak

Sayfa 101/445 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •