Sayfa 218/445 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Sayın Emirdağlı, keşke sizin gibi grafik okuyabilip hareket edebilsem, sandıktan ve siz çok başarılısınız, sizin seviyemize, gelmek için ne yapmam gerekiyor? Bu işin sırrı ve eğitimi nedir? Teşekkürler şimdiden.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    estagfirullah işin sırrı çok basit internette you tubede ücretsiz teknik analiz eğitimleri var çok değil 3-4 ayda öğrenirsin istersen

bende o şekil öğrendim ilk başta sıkıcı gelir karmaşık gelir aslında bisiklete binmek yüzmek gibi öğrendikten sonra çok basitmiş dersin öğrenincede çok zevklidir grafik çizmek vs

internetten öğrenmeye başla yavaş yavaş trend nedir mesela diye bunlar için paralı eğitimlere gerek yok
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2. Sn. Sadıktan; Endeks için 84 bin beklentiniz devam ediyor mu? Beklentiniz böyle ise Kasım ayı içerisinde olması muhtemel midir sizce...

Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Emirdağlı agam Barboros agam nakıtınız çoksa gram altında gözüme hoş görüniyyyyy

Goldtrf 19.50 an itibariyle... En son bu sevıyeleri 17ağustosta bist 84 dip yaptığı zaman görmüştü...

Borsada 84bın beklıyorum hisse almam diyenlere duyurulur......

Tabi al sat tut sıkıştır tavsiyesi yoktur dıyelım...

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...to-aciklamasi/

Arkadaslar aksam 22:00 de boyle bir aciklama geldi. Bu haberin bir etkisi olabilir mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Selamun aleyküm hayırlı cumalar kazancınız daim olur inşaallah ....

Ahmet Mergen Grafik paylaşmış .....

5. günaydınn dostlar.. istisna ülkeler arasında bakalım biz varmıyız..8 ülke var 3 ü belli... ilk seize girersek eyvallah ama almazlarsa o zmana tuttuk gibi ya hadi hayırlısı..

6.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Az önce size attığım grafikteki 2ortlama rakam 90.86Xa dokunduk....
    garanda aynı anda tam noktada 7.10 gunun devamında bu ıkı rakam altında kalırsa stres baskı devam....

Buradan tekrar destek alır 2. bir 91.77X denemesi süper olur
    Altında pala tekrar aşşağı tam noktadayız...
     Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    garan 7.10
    halk 6.26
    bist 90.86X üçü de noktadan destek aldı son 2 saat destek alırsa sorun yok
    almazsa koyarım gelişine
     Alıntı Originally Posted by silverysign Yazıyı Oku
    Sn. Sadıktan; Endeks için 84 bin beklentiniz devam ediyor mu? Beklentiniz böyle ise Kasım ayı içerisinde olması muhtemel midir sizce...
    Güzel soru...
    BORSA= ALGIYLA OYNAMA SANATIDIR.. Önce düne dönelim...
    Pala açılışta doları 5.64kenn korkuyla mılletın malını çalmaya çalısıyordu akkız eksi %2di...
    Kardesiniz çıktı 90.55x de hefef 91.77Xdedi korku varken akabinde 91.77X 80puan kala burada kar satışları gelir
    ve 2.ortalama rakamım 90.82X ye dokunup oradan tekrar 91.77X efsane olur Garan 7.24 geçerse havai fişekler patlar....
    Pala halk garan ve bisti 3ünü de noktaya dokundur destek aldı yeniden 91.77x...
    Bizim yatırımcımızın en buyuk hatası işte burada amacın vurkaçsa malı desteke alacak direncte çakacaksın...
    Baktınki direnc gecildi satmadın artık o direnç senin kardan stop nokta olacak donuste verip karı cebe alacaksın...
    Dün 1500puan yukarı sonra 1000puan aşağı tekrar 1000puan yukarı 4500puanlık marjı burada harfi harfiyen canlı yayında
    yazdım... Sadece %7-8 hayvanı alış beklemiyordum orada yanıldım..
    Şimdi dün 7.10destekte malı almayan 7.24 gecılınce trene atlamayan bakıyorsun 7.50 gelirse dalarım dıyor iste bu algıyla
    oynama sanatıdır... Dün değil önceki akşam kapanışta tepkiye oynayacağım yazdım herkes korkarken mal alacaksın 6.95de
    7.10da 7.24de mal alamayanlar 7.50de sıraya beklıyor... korku varken al çosku varken sat özü bu...

Gelelim 84bine bu benım uzun vade al unut rakamım.. Bu rakam dısında asla uzun vadecı olmam..
    Bu rakamları görmek ıcınde 88 altı kapanışlar görmek gerek... Bu rakamı ağzım açık beklemeyecem her gun yıne 20-30 kademe
    pesinde koşarak yapacağim... Grafık acıayım rakamlar uzerınden konusalım..

7. Bist için 91.77X rakamı destek....

93.33X rakamını hatırlarsanız ara direnç.... 94.31Xise kilit rakam....

Ne zamanki 94.31X üzerinde günlük kapanışlar gelir o zaman işte arkana yaslan stressiz izler deriz...

8.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Tecavuz anlamında yazmadım dostum dün seans kapanışta 18:10da hulka alakalı atış yaptım ya o kedi buraya gelecek

dediğim rakam 6.27 karavana gider mi bilemem ama ben inandım sızde ınanın

6.27 direnci geçilip destek yaparsa 6.49 hedef potaya girer ama 6.27 dokunur dönerse bir cacık olmaz aynen senın yazdığın devam

Halkta 6.70 direnci geçilip üzerinde kapanışlar yapana kadar çok olumlu şeyler bekleme benden....

Ne zaman bu rakam uzerinde kapanışlar gelir o zaman arkana yaslan stressiz izle yazarım dostum....

Şimdilik bıçak sırtında geziyor...
    Halkçılar çok çile çekti... 6.27 ve 6.49 hedefler yandı artık kaldı son 1 rakam 6.65..

6.40 destek rakamı ile takıp edin dostlar... 665 üzerinde günlük kapanışlar görmeden de çok havaya girmeyin halkı tanıyan

bılenler ne demek istediğimi anlar...

Sayfa 218/445 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •