Sayfa 437/445 İlkİlk ... 337387427435436437438439 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. Hoş geldiniz sefa getirdiniz

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    özlemişim hisse neti ...
    Bende bende😁
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Bende bende��
    vay abilerin gülü ... borsayı icad eden adam )))
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Bende bende😁
    krokodil gelmiş hoş gelmiş varmı yeni Karel gedza vb. Bebek hisse ?

5. Hayırlı olsum. Rabbim utandırmasın.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    Gece seansı temel teknik beklenti analizleriyle burada bir oluşuma başlayalım ..
    Bismillah ..
    toprağım hoş geldin.görüşemedik seninle?çayını içmeye geleceğim inşallah.

7. Vayyyyy abim de burada
    krokodil abim 😜
    Analiz kardeş hayırlı olsun twetter öldürdü forum keyfini 2000 den beri burayı bilirim 🙃🙂

8. 33 yıldır borsa ile ilgilenen biri olarak,ben de düşüncelerimi paylaşacağım.
    Pandemi dolayısıyle artan tl miktarı gideceği yeri araştırıyor.bir kısmı mevduatta,bir kısmı tahvil ve dövizde değerleniyor.ancak bir kısmı ise borsaya yönlenmiş durumda.mevduatta 1 yılda kazandığı parayı 1 günde kazanınca borsanın cazibesi artıyor tabi.beni korkutan borsaya yeni katılanların bir çoğu,tüyo ve dedikodularla haraket ederek birçok kişiyi batmaya doğru ittiğidir.2 tl lik ekmek alırken bile onu seçerek alıyoruz.ama binlerce lira yatırdığımız senetleri tüyo larla alıyoruz.gelişen kar iştahı ve yüksek karlar elde etmek arzusu ile çok yanlış senetler alınıyor.bir başka endişem kaynağı ise yeni yatırımcılara bazı aracı kurumlar overnigtx2 ile kredi kullanımları.iş tersine döndüğü zaman ,kağıtları sattıkları zaman bile krediyi ödyemeyecek duruma gelebilecek olmaları.1994 yılında dolar 16000 tl den 40000 e geldiği zaman haftalarca kağıtlar dip yapmıştı. Ozaman bütün paramı kaybetmiştim.bu kredi yüzünden.o günden beri kredi asla kullanmam.aldığım kağıtları mutlaka temelini incelerim.yatırım,satış,ihracat..vs bakmadan almam.asla hedefine ulaşmadan satmam.

Sayfa 437/445 İlkİlk ... 337387427435436437438439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •