Sayfa 12/312 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Amca eşek hem de uyuzundan 6 aydir yatiyor , eh uyandi bakalim simdi ne yapacak ?
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Eşek mi? Bir bakalım dedik yine kimse kalmamış ortamda... KY'yı iyi harcıyorlar be...
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ky ölü taklidi yapacak yoksa yaşatmazlar
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Eşek mi? Bir bakalım dedik yine kimse kalmamış ortamda... KY'yı iyi harcıyorlar be...
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Bölünme olayı perşembe günleri çıkan spk bülteninde mi belli olacak yoksa önce genel kurulda mı belli olacak sonrasında mı spk bülteninde yayınlanacak sırası nasıldı bu işin ?

4.  Alıntı Originally Posted by CreedWar Yazıyı Oku
    Bölünme olayı perşembe günleri çıkan spk bülteninde mi belli olacak yoksa önce genel kurulda mı belli olacak sonrasında mı spk bülteninde yayınlanacak sırası nasıldı bu işin ?

Bölünme için SPK ya başvuru yapıldı ,onay bekleniyor . bültende yayınlandıktan bir kaç gün sonrada bölünür.

5. Yaz ayinda hacimler cok yuksek borsa rekor kiriyor boyle giderse son ceyrek hacimleri dusunemiyorum. Kredi tarafi da canli. Artik hacimlerin 200 milyarlari test etmesini bekleyebiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Yaz ayinda hacimler cok yuksek borsa rekor kiriyor boyle giderse son ceyrek hacimleri dusunemiyorum. Kredi tarafi da canli. Artik hacimlerin 200 milyarlari test etmesini bekleyebiliriz.
    Her geçen gün artacağı aşikar. Faizden kazandıkları para da az buz değil. Bu sene yine rekor kar gelecek muhtemelen. Banka yerine işmen tercih ederim her zaman. Hiç yanıltmadı çok şükür. Maşallah diyelim nazar değmesin

7. Hacimler 200 milyari bulursa kar bankalarla yarisir hale gelir.Muazzam
     Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Yaz ayinda hacimler cok yuksek borsa rekor kiriyor boyle giderse son ceyrek hacimleri dusunemiyorum. Kredi tarafi da canli. Artik hacimlerin 200 milyarlari test etmesini bekleyebiliriz.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aklımızı alacaksın koçum 😂😂

Sayfa 12/312 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •