Sayfa 206/313 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2499 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Arkadaşlar bizde ki bu satışın SAVAŞ ile ilgisi yok bence zaten endeks bu savaştan önce de yukarı gitmede zorlanıyordu.

Bence yoruldu artık birde rakip var FAİZ de iyi bazen de kazanmak değil kazandığını korumak da önemli bence ben biraz izlemede kalmak istiyorum

2. Senin merkez bankanda para yok, ABD hapşursa para fışkırtır. Kimle kimi kıyaslıyor ya

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Alana satana hayırlı olsun.Bu savaş sadece bize galiba.. ABD savaşın gizli ortağı borsası bayağı primliGözümüz yok olsunda bizimkilerde tencerenin dibini tariyor.Ustten ver alttan al.Paranin gücü.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hani diyorlar ya temettü saçmalık boş iş.... Böyle ortamlarda fiyat umrumda bile olmuyor... Sabırla bekleyip biriktirdiysen elinde toplu hisse varsa kapat ekrani Nisan Mayısı bekle....Biriktiremedim fiyat uçtu kaçtı diyenlere ya da lot sayısını arttırmak isteyenlere düşüşler fırsat değil de ne?
    Borsa psikolojidir... Sağlam durmak lazım.....

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Anlaşılan herkes satmış pusuda bekliyor.Ben zaten 15 gündür yazıyorum.Bu bilanço beklentisi olmasa borsa zaten gocmustu.Ama malda olanlar son bitur için beklerken savaş patlati.Bir anlaşma olursa coşar bi süre borsa.Bekleyen o umutla bekliyor.Ayrica ben ABD/Türkiye ekonomisini ayırt edecek kadar bilgim var Sn Nurullah..Borsa bazen ekonomiye değil günlük gelişmelere odaklıdır.o günleri yaşıyoruz.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 40 tan aşağı her süzülüşte topluyor 40 a geri geldiğinde veriyorum kademeli. Son salınımda ekstra 35 k topladım. Veremesem bile martta elimde bunların ekstradan olduğunu bilme düşüncesi bana hiç de korkunç gelmiyor

Psikolojinize sahip çıkın ortaklar.

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Piyasaya güven gelemiyor iki kademe alıyorlar hemen aşağı basılıyor nereye kadar bu baskı bakalım

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Piyasaya güven gelemiyor iki kademe alıyorlar hemen aşağı basılıyor nereye kadar bu baskı bakalım
    Selamlar haftaya MB sı bir 500 puan daha faiz artışı olursa ne olur bir düşünelim derim

8.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Selamlar haftaya MB sı bir 500 puan daha faiz artışı olursa ne olur bir düşünelim derim
    Kkm ci dışında düzgün faiz veren yok,wrttirsa da verecekleri yok

Sayfa 206/313 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •