Sayfa 255/313 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2499 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Geçen gün yazmıştım ATATÜRK filmini izlediğimi ve beğendiğimi.

2. bölümü de OCAK'ta imiş, çünkü 4saate, 15 saate değil, 105 saatlik bir sinemaya bile sığmaz aslında ATATÜRK.

Neyse, şunu demek istiyorum. Nasıl bir iradeymiş ki, en çaresiz anlardan çıkıp bir Cumhuriyet kurabilmiş.

Onun ölümünden sonra bize bunu idrak etmememiz için her şeyi yaptılar.

Oysaki her bir ferdimiz birer ATATÜRK olabilirdi!

Yine de geç, asla geç değil...

Nurlar içinde uyusun...

2. En ufak bir sorunda, en ufak bir problemde, yaşadığımız en ufak bir sıkıntıda, karalar bağlıyoruz...

Halbuki onun eseri olarak bugünkü Cumhuriyet ve bu Cumhuriyet'te yaşayan bireyler aslında ATATÜRK gibi düşünebilmekten o kadar uzak ki...

İnsan düşününce kaybın büyüklüğünü daha iyi anlıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Investingte bir çete var sürekli korku pompaliyorlar ama sanki burada da o çeteden elemanlar var gibi

SM-A047F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O platformda daha etkili ky orada yoğun takipteler etkileşim fazla olduğu için, bakalım ismen e öldü dediler,Yataş zarar açıkladı adamin şirketi taban bozdu,ki bu yaz Enza dan yanlışlıkla bir ürün aldım berbat bir kurumsallik bedava olsa hissesini almam

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Geçen gün yazmıştım ATATÜRK filmini izlediğimi ve beğendiğimi.

2. bölümü de OCAK'ta imiş, çünkü 4saate, 15 saate değil, 105 saatlik bir sinemaya bile sığmaz aslında ATATÜRK.

Neyse, şunu demek istiyorum. Nasıl bir iradeymiş ki, en çaresiz anlardan çıkıp bir Cumhuriyet kurabilmiş.

Onun ölümünden sonra bize bunu idrak etmememiz için her şeyi yaptılar.

Oysaki her bir ferdimiz birer ATATÜRK olabilirdi!

Yine de geç, asla geç değil...

Nurlar içinde uyusun...

Ruhun şad olsun, saygı, özlem ve minnet ile anıyoruz.

5. Yeşillendi mi o, kim aldı bunu yanlışlıkla mi aldılar nettiler

6. Tövbeestağfurullah, endeksten pozitif ayrıştık. Başımıza taş yağacak

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 7.2 milyar kar var orta yerde bu 4,8 hbk yapar, yıl sonunu da düşündüğümüzde 6 hbk rahat ulaşır,
    bundurumda 3 tl temettü rahat verir diye düşünüyorum. şu fiyatla temettü verimi %9 varmı daha iyisi

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    7.2 milyar kar var orta yerde bu 4,8 hbk yapar, yıl sonunu da düşündüğümüzde 6 hbk rahat ulaşır,
    bundurumda 3 tl temettü rahat verir diye düşünüyorum. şu fiyatla temettü verimi %9 varmı daha iyisi
    Sayın foton hisse başı kâr 6,3 şu anda ben mi yanlış biliyorum sene sonunda 8 lirayı devirecek gibi

Sayfa 255/313 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •