Sayfa 62/311 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2485 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yıl sonu minumum 12 milyar tl net kar bekliyorum..Burada tek canımı sıkan Osmanlı menkul alış tarafı boş iken bir anda 20-30 bin lot vererek tahtaya devre kestirmesi..Son haftada 2 kez devre kestik.. normak yükselen seansta haftada 2 kez devre kesersek hisseyi brüt takasa alırlar 1 ay boyunca tahtada kuş uçmaz.. GLMD e brüt takas geldi..bu yüzden.. Malı kaptıranlar maalesef 20-30 bin lotla fazla alıcı olamdığı bir anda 10-15 kademe mal vererek devre kestiriyor..
    Son bölünme sonrası tahta fazla ısınmıştı bu dinlenme iyi geldi..Bu ahafta 40 üzerine rahat geçeriz diye düşünüyorum..
    HBK 8 olsa fk ortalaması 6
    6x8=48
    fk sı 8 olsa 64
    fk 9.54 olsa 76
    Yok artık....

2. Mali kaptıran devrede kestirir brüt takasada sokar.%10/15asagidan almak için.Ancak hergecen gün kağıdın lehine işliyor.3.donemin bile yarısı bitti.Yonetimsel bir hata olmazsa sağlam adımlarla hedefe gidiyor.Hedefmi? Ben diyeyim 50/60 siz deyin 80/90..keşke siyasilerin dediği gibi uyuyun 6 ay sonra uyanıniyi haftasonlari

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yıl sonu minumum 12 milyar tl net kar bekliyorum..Burada tek canımı sıkan Osmanlı menkul alış tarafı boş iken bir anda 20-30 bin lot vererek tahtaya devre kestirmesi..Son haftada 2 kez devre kestik.. normak yükselen seansta haftada 2 kez devre kesersek hisseyi brüt takasa alırlar 1 ay boyunca tahtada kuş uçmaz.. GLMD e brüt takas geldi..bu yüzden.. Malı kaptıranlar maalesef 20-30 bin lotla fazla alıcı olamdığı bir anda 10-15 kademe mal vererek devre kestiriyor..
    Son bölünme sonrası tahta fazla ısınmıştı bu dinlenme iyi geldi..Bu ahafta 40 üzerine rahat geçeriz diye düşünüyorum..
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    HBK 8 olsa fk ortalaması 6
    6x8=48
    fk sı 8 olsa 64
    fk 9.54 olsa 76
    Yok artık....
    Yıl sonunu en kötü bir tahminle 70’lerde kapatabilir. Yeterki ülkemizin ayağına taş değmesin.

4. Yıllık kar üzerinden hisse fiyatı belirliyorsak 4. çeyrek bilançosu için 2 ay süre gerek. Ben de sizin kar tahmine göre yıl sonu 50, martta 70 bekliyorum

5. Şubat 15 de biter bu iş..yani 15 Ağustos/15 Şubat 6 ay lik bir süreç.Simdi bir soru mevduata 6 ayda %100 net faiz verecek deseler ne kur korumalı kalır ne döviz..Ama kesin olmamakla beraber burda böyle bir ışık var...Zaman tunelinin sonunda.girmelimi girmemeli mi?
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Yıllık kar üzerinden hisse fiyatı belirliyorsak 4. çeyrek bilançosu için 2 ay süre gerek. Ben de sizin kar tahmine göre yıl sonu 50, martta 70 bekliyorum

6. bölünmeden önce 43,50 kafamıza çakan yapıkredi...bir lot verip baktım sensin o malları buraya kadar senin için taşıyıp devretim..hayrını gör..
    al sat tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    eski sayfada yaptığımız analiz tarih olmuş..43 lü fiyatlarda..değerlendirenler hayrını görsün
    mayıs başıydı bu olaylar..
    al sat tavsiyesi değildir.

8. Bence girilmeli
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Şubat 15 de biter bu iş..yani 15 Ağustos/15 Şubat 6 ay lik bir süreç.Simdi bir soru mevduata 6 ayda %100 net faiz verecek deseler ne kur korumalı kalır ne döviz..Ama kesin olmamakla beraber burda böyle bir ışık var...Zaman tunelinin sonunda.girmelimi girmemeli mi?

Sayfa 62/311 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •