Sayfa 275/312 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon
Arama sonucu : 2492 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İsmendeki 31 diyor baska bisey demiyor.Ne hirs boyle yahu.Onda hirs Mulk sahibi relaks.Ne is?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İsmendeki 31 diyor baska bisey demiyor.Ne hirs boyle yahu.Onda hirs Mulk sahibi relaks.Ne is?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugunluk 31,yarin bakarsin 29 der hocam,gap map hikaye tepki bekledikce halka irz oldu sirket,endeks cikarken seyredeni elimde tutmakla en buyuk hatayi yaptim,oyle kitlediler mali tillah dogrultmaz belini buralardan

3. Bu ay bu hisse de spot ve vadelide yapılanlar eğer suç teşkil etmiyorsa bu piyasada ne suç? Vbst bile yemedi hisse. Yapana, göz yumana helal olsun.

ICBCT de olanlar burada olanların yanında çerez bile olmaz. Şak VBST. Hisse gereksiz basılmış kaç yıldır 2 hareket etti şak VBST.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 30-11-2023 saat: 18:38.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu ay bu hisse de spot ve vadelide yapılanlar eğer suç teşkil etmiyorsa bu piyasada ne suç? Vbst bile yemedi hisse. Yapana, göz yumana helal olsun.
    Spk yetersiz bir kurum,piyasalarda guven icin bu konunun ustune gidilmesi lazim.8m kisiye ulasti piyasa guya,gecen hafta lidfa icin tacirler hava atiyor soyle hedef fiyat falan hisse 8 den 12 ye gidiyor ordan patron mal vuruyor geliyor 9 a, giderken siritan arkadastan tik yok bunlar etik olmayan milleti biktiran rezil isler hep,bizdeki deniz yatirim da keza ayni. Borsada elde hisse tutma suresi belliyken uv yatirim falan demeyin kimseye bu guvensizlik ortaminda kari goren kaciyor olan kalana oluyor iste..

5. Tarihi zirveden girenleri fena terste bıraktılar....

Borsa 10000 olacak 12000 olacak diye Ky gazlayan ekonomistlerden ses seda yok... Tetikçilik her alanda... Hisse fiyatlanırken leblebiden nem kapan liyãkattan yoksun kısa süre önce adı şaibe karışmış olan kurum ile ky nın işi zor....

Yüksekten maliyetlenenlere sabır diliyorum böyle bir psikolojiyi idare etmek kolay degil... Ben temettü yatırımcısıyım günlük fiyat hareketlerine takılmıyorum lakin kurumsal denilen hisseninde sirk maymununa çevrilmesi yakışık almıyor.

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Bugün hsbc alımları yabancı fon alımlarıydı. S&P haberinin ardından gelen bu alım sevindirici oldu. Tercihlerinin arasında işmeni de görmek kendi adıma mutluluk verici. Sene bitmek üzereyken yeni pozisyon açmak kolay olmaz yabancılar için. Bu alımların sürmesini beklemek bence çok kabul edilebilir bir yaklaşımdır.

1 milyon lot yabancı alımını görünce bile sert bir yukarı atak yaşanması, tahtada çakallık peşinde koşanların hala bir hikaye peşinde olduklarının da bir göstergesidir. Burada ekmek var. Tepeden alım yapanların da tez zamanda kara geçmelerini temenni ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bugün hsbc alımları yabancı fon alımlarıydı. S&P haberinin ardından gelen bu alım sevindirici oldu. Tercihlerinin arasında işmeni de görmek kendi adıma mutluluk verici. Sene bitmek üzereyken yeni pozisyon açmak kolay olmaz yabancılar için. Bu alımların sürmesini beklemek bence çok kabul edilebilir bir yaklaşımdır.

1 milyon lot yabancı alımını görünce bile sert bir yukarı atak yaşanması, tahtada çakallık peşinde koşanların hala bir hikaye peşinde olduklarının da bir göstergesidir. Burada ekmek var. Tepeden alım yapanların da tez zamanda kara geçmelerini temenni ederim.
    Belli tahtalarda hsbc uzerinden benzer alimlar gorduk, ismen tarafinda hatta bist tarafinda hacimli bir yukselis,hacim yogunlugu alamadiktan sonra pozitif beklentiye girmek istemiyorum,dun ismen benzeri sert duzeltme yiyen tahtalarda pozisyon bolusturdum bu nedenle yuregim tek kale burda duramadi o da kesti cezasini Hacim icin yan tahtalarda maliyete yaklasmalar ya da zarar azalmalar lazim ki insanlar pozisyon degisim/trade denemeleri artsin..

Sayfa 275/312 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •