Sayfa 221/311 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2486 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Çiçek gibi kapandı ya hiçbir sorguya yer bırakmayacak şekilde hem de. 43,76 ya koy stoplossu üzeri senin. He dönse verecek miyim hayır. Bilanço için bekledim ilk kez bir senedi. Bi görelim bakalım ne yaptı sektör lideri
    Hayırlısı olsun inşallah. Allah herkesin gönlüne göre versin

Hazır bu kadar enerji işi pompalanmış, şirket değerleri şişmişken, şapkadan bir tavşan da çıkar belki... Ben olsam bu fırsatı kaçırmazdım, çakar geçerdim

2. Aracı kurumlardan bugüne kadar en iyi bilanço osmen den geldi arkasına gedik,oyyat,Info sıralanır benzer seviyede hepsinin iyi ve kötü gelen tarafları var ama spektakuler olmasa da bu çeyreğin hakkını verdiler. Sırada agaları ismen var bakalım totalde 8m aşacak mi?

Oooo herkes buradaymış. Keyifler de yerinde. Maasallah diyelim. Daim olsun
    Hissede tedbir falan var mı? Güzel bir kirilim gelmiş gibi, vioptaki parayı bir süre buraya atayım diyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Oooo herkes buradaymış. Keyifler de yerinde. Maasallah diyelim. Daim olsun
    Hissede tedbir falan var mı? Güzel bir kirilim gelmiş gibi, vioptaki parayı bir süre buraya atayım diyorum.
    Tedbir yok ama bilanço var akşam. Fiyatladı mı fiyatlamadı mı kestirmek zor.

5. Açılış güzel. Kopuş gapi olur umarım.

Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Tedbir yok ama bilanço var akşam. Fiyatladı mı fiyatlamadı mı kestirmek zor.
    Tesekkurler. Temettü hikayesi başlar diye düşünüyorum.

7. İsmen hep şapkadan tavşan çıkarmıştır ama dünkü+9 da kafa karistirmadi değil bakalım kapanış ters olabilir,önemli olan akşam görülecek resim. Hem hacimde hem kredi tarafında güçlü işler döndü.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    43,80 altı sakat
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 221/311 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •