Sayfa 245/311 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2486 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. 38 e kadar 1M lot koydular yine. Yeni girenler olarak kazanmak istiyoruz zarar çok fazla bu hissede benim cidden üzüldüm. İnşallah toparlarix

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Hislerimi güzel bir dille anlatmışsın fedor.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah Exxcalibur.. İnsan olarak hepimizde var bir parça aç gözlülük kimse üstüne alınmasın, hiç kaybetmek istemiyoruz

Bir de borsa kurtlar sofrası... Belki son 1-2 senede bunu unuttu yatırımcı ama kimse kimsenin cebine bedavadan on binler, yüzbinler koymak istemez... Hatta mümkünse almak ister

Şu dönem biraz özüne dönüyor gibi borsa, kolay para dönemi bitiyor gibi sanki. O yüzden daha çok sabırlı olmak gerekebilir önümüzdeki zamanlarda.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    38 e kadar 1M lot koydular yine. Yeni girenler olarak kazanmak istiyoruz zarar çok fazla bu hissede benim cidden üzüldüm. İnşallah toparlarix
    Alan satanı görebiliyor musun sn fenerbahceli? Yıkacak gibi sanki bugün yukarı doğru önündeki saçma setleri aşabilirse..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    38 e kadar 1M lot koydular yine. Yeni girenler olarak kazanmak istiyoruz zarar çok fazla bu hissede benim cidden üzüldüm. İnşallah toparlarix
    Sen de haklısın... Ben Ismen'i ilk aldığımda hep zarar yazmıştı, 22'den 13'e düşmüştü, düştükçe almıştım ben de üzülmüştüm... Aslında o dönem bana piyango vurmuş aynı istikrarı ve azmi en az 1 yıl daha sürdürüp kısa vadeli hareketlerden etkilenmese ilk kârı gördüğümde satmasaydım şimdi miami'de arsa bakıyordum.

Ama insanoğlu işte, dayanamıyor...

Hoş ora da( miami) yandı demi!

5. Beyler hepimiz ismen de darbe aldik.Ama ben bunu tahta sahibine bagliyorum.Spek degil İs yatirima.Umursamaz tavirlari yuzunden yatirimciyi kusturduler.Takip ediyorum ama elim gitmiyor..Ustelik birkac kiside benim yuzumden ismen aldi cevremden.Bende suan yok ama onerdigim kisiler adina bakiyorum.Simdi bilancolar bitti tek umut Doas i bekliyorum.Doas 350 lerden 250 lere kadar parasutsuz gelmisti.Haftaya bilancosu var.İsmen gibi oda sukutu hayale ugratirsa vur dibine borsanin.Begenilmeyen Fener 25 lerden 130 lara geldi hadi onun sampiyonluk beklentisi var.Bjk ye ne demeli.5/6 liradan 30 u gecti hicbir beklenti yokken.Burasi borsa OPEL CORSA...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün Ismen savunucusuyum ben

Her zaman komşunun tavuğu komşuya kaz görünecektir... Bu 2*2=4...

Bugün Fener alsan, her maçı kazanıyoruz bjk %500 artıyor diye hayıflanırsın... Sonu yok...

7. Kısa zamanda çok gitmiş. Pahalı gibi duruyor.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bugün Ismen savunucusuyum ben

Her zaman komşunun tavuğu komşuya kaz görünecektir... Bu 2*2=4...

Bugün Fener alsan, her maçı kazanıyoruz bjk %500 artıyor diye hayıflanırsın... Sonu yok...
    fedor gel sen köyümüze dönelim biz

Sayfa 245/311 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •