Sayfa 83/311 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2486 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Ozkaynak 15 olsun,sermaye 1.5 10 katı olacak .Zaten bunun başlı başına bir ederi yokmu? Çok mütevazısin be İSMEN

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dün BİST de 51 milyar TL işlem hacmi ile rekor kırdık.. Hatırladığım kadarı ile ilk defa 50 milyat TL işlem hacminin üzerine çıktık. VİOP tarafını bilmiyorum..İşlerimiz gayet iyi.. Kumbara doluyor.. Dün gelen sert satıştan doğal olarak bizde etkilendik.. ne diyelim okadarda nazar boncuğumuz olsun..BOFA dün yine 500 bin lota yakın mal verdi. Aslında alıcılar ve satıcıların lotları dengeli ancak satışlar seansın sonuna doğru geldiği için bu kaybı yaşadık..

3. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Saygılar sunarım

4. Bugün faiz kararı var TCMB nin.ne düşünüyorsunuz.beklenti 250 baz puanla 20 ye cikmasi.Bu borsaya bence olumlu yansır.niye 50/60 beklenen enflasyonla 20 faiz başa çıkamaz.ve para Kom vede borsada kalır.ustelik 3.donemin 2.ayida bitiyor.15/20 gün sonra bilanço beklentileri konuşulmaya başlar.İslem hacimletide alt sınır 130/160 aralığında kumbaraya çalışır diyorum ben ya siz?

5. Faiz kararı borsada aksi bir harekete yol açmaz..dün ve bugün seans başı İSMEN de kısmen de düzeltme yaşadık..düzeltmede işlem hacmi son derece düşüktü..40 üzeri kapanışlar hissede destekleri güçlü kılar..Bugün seans sonu 41 üzeri kapanış gelebilir..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Faiz kararı borsada aksi bir harekete yol açmaz..dün ve bugün seans başı İSMEN de kısmen de düzeltme yaşadık..düzeltmede işlem hacmi son derece düşüktü..40 üzeri kapanışlar hissede destekleri güçlü kılar..Bugün seans sonu 41 üzeri kapanış gelebilir..
    Sn. Balina emeğinize sağlık işmen yatırımcı arkadaşlara hayırlı kazançlar daha önce yazdığımız gibi şahsım adına sadece sabır ederek işmen yatırım yapıyorum. Herşey gönlünce olsun. Ytd

7. 250 beklerken 750 gelmesi iyi oldu.ekonomiye güven hissi verildi.reise rağmen.tezler şimdilik boşa çıktı.doviz baskilandi.Faiz enflasyona göre yeterli değil.tek yol borsa kaldı.nacizane görüşüm.yaniliyor olabilirim.
    .

8. Bu iş Bankalara yaramış ama aracı kurumlar salağa yatıyor bukadar işlemle..Borsa işte sabahtan akşama çok sular akıyor.

Sayfa 83/311 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •