Sayfa 63/312 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2490 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    İsmenin tarihsel en fazla fk sı 9.54 olmuş. Bence bunu kıracaz. Artık borsada ucuz hisse bulmakta zorlaşıyor
    ISMEN bu çarpanlarla son yıllarda fiyatlanmıyor belki ama BIST100'de benzer durum 2010 -2014 lerde BIST 14 FK lerde fiyalanırken son yıllarda 6/7 FK larva fiyatlandırma oldu. Bu durumun değişeceğini düşünüyorum. Hem BIST için Hem de IsMEN özelinde yeniden ýuksek Fk lar dönemi başlarsa tekrar 9/10 fk lar ile işlem yapacaktır hatta üstünde işlem yapması bile mümkün olabilir. BIST bu ilgi varken kısa vadede ciddi düşüşler beklemiyor diğer yandan aracı kurumların da trendine devam etmesini bekliyorum

2. Borsa yükseldikçe birileri dilinin ucuyla “borsa kumardır” diyor. İyi ya kumarda devamlı kazanan kasadır, yani İsmen’dir. Eee, o halde!
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu hafta 40 lı rakamlar sürpriz olmaz.. Abuk subuk hisselere 50-60 fk ödeyen yatırımcılar var.. İsmen Türkiye nin GOLDMA SACHS ıdır....

4. Zira seçimlere kadar borsa Alternatifsiz( hükümet politikaları gereği.Faiz ve döviz yukselmezse seçime daha güçlü girerler) Ama gerek 1/2 günlük gerek seans içi sert realizasyonlar olacaktır ve olmalıdır.Bu durumda bile işlem hacmi artacak kazanan kasa olacaktır.Soru su .girmelimi artırmalı.Ekonomi gazetesinde önerilen kağıtlarda ismeni göremedim.Gidalar,havayolları,enerjiler.İsmeni kendilerine mi sakladılar acaba?
     Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Borsa yükseldikçe birileri dilinin ucuyla �borsa kumardır� diyor. İyi ya kumarda devamlı kazanan kasadır, yani İsmen�dir. Eee, o halde!
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tahta ya bakin alislar duserse..orta boy filler vermeye baslar..buraya tasiyan vatandas. 2 gunde abbas kacti..sonuctabirileri aldi..kaat ucuz mu evet..ama bunlarin huyu pis..dikkatli olun

6. Bu ara birçok kağıt için geçerli bi tez.Ancak sert düşüşü bekleyende bir gurup var..Örn.butcemin bir kısmını günlük nakitte tutuyorum.firsat alımı için.Herkese bol şans.Ben ne krizler gördüm.94/2001 .önemli olan toplumun bütünlüğü.İscinin emeklinin de unutulmaması.Sosyal refah huzur yabancı girişinide arttırır dovizide faizide düşürür.
     Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    Tahta ya bakin alislar duserse..orta boy filler vermeye baslar..buraya tasiyan vatandas. 2 gunde abbas kacti..sonuctabirileri aldi..kaat ucuz mu evet..ama bunlarin huyu pis..dikkatli olun
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Saygıdeğer abim dediklerin hep çıktı ama grafikte yükseliş bayağı bir dikleşti, ciddi bir düzeltme olabilir gibi ya da seans içi duzeltmelerle de gidebilir sanki bekleyip gorucez,, ben şahsen uzuncuyum, bakalım..
    Saygılar...
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bu hafta 40 lı rakamlar sürpriz olmaz.. Abuk subuk hisselere 50-60 fk ödeyen yatırımcılar var.. İsmen Türkiye nin GOLDMA SACHS ıdır....
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Biraz temkinli olmakta fayda var.. Bankof son 3 günde 3.5 milyon lot mal sattı.. Onun sağı solu belli olmaz dönüp alırsa burası yine şenlenir. Sert düzeltmeler zaten seans içinde geliyor..Cuma günü 32.8 --35.6 arası gidip geldik aslında büyük marjlar..Almak isteyenler aşağılarda bekleyebilir..

Sayfa 63/312 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •