Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
Arama sonucu : 116 madde; 113 - 116 arası.

Konu: BIENY Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    ALLAH IN İZNİ İLE en geç perşembe günü dümeni yukarı kıracağız.Ve herkez bizi konuşacak.Diyeceklerki AH AH bu hisse bizdede vardı ama dayanamadık satmıştık.Bugün itibarı ile kapanış 41 tl.
    Yıl sonu bakalım bakalım kaç olacak.
    SAYGILAR SEVGİLER
    Aha yeni kurban gelmiş

2.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    ALLAH IN İZNİ İLE en geç perşembe günü dümeni yukarı kıracağız.Ve herkez bizi konuşacak.Diyeceklerki AH AH bu hisse bizdede vardı ama dayanamadık satmıştık.Bugün itibarı ile kapanış 41 tl.
    SAYGILAR SEVGİLER
    olabilir ,ama neden ve ne sebeple çıkacak; bir delil ,bir haber varsa paylaşın ..yoksa ben söyledim gittiyle olmaz ...saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    SAYGILAR SEVGİLER
    Gelmez ayın perşembesini kast ettin sanırım

4. BİENY haftalık grafik.

halka arz sonrası kısa bir süre iş yapmış sonrasında halka arz fiyatınında altına gelmiş.
    4 haftadır barlarında sıkışma var.
    İkili dip yapma ihtimali olasılar içinde.
    Ancak henüz henüz al sinyali oluşmamış.

Bilanço bekliyor sanırım.

bieny İlk sütun 9.ay bilançosuna göre eder fiyatı çalışması, 38-58 TL bandında. Yıl sonu için ufak bir tahmin yaptım 1 milyar TL net kar ve 6 milyar üstü özkaynak ile cüzzi bir tahmin. Eğer net karı son çeyrek +250 milyon TL üstü gelir ise 2023 ederi 40-63 TL ediyor.

Henüz net bir veri elimizde yok ancak gerek dipte olması gerek prim yapmamış olması, gerek ikili dip ihtimali ile düşen kırılımına risk edilebilir düşüncesindeyim. Bilanço sonrası net karar veririz.

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •