Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KAYSE Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş

2. Ailecek dünkü katılım taleplerini iptal ettik. Alacaklara hayırlı uğurlu olsun şimdiden

3. https://kayseriseker.com.tr/Site/YiB...501041e661.pdf

izahnameyi herkesin diğer linkteki verileri yanyana koyarak incelemesini tavsiye ederim. kar payı vs. dağıtılmadıysa 30 nisan 2022 ile 31.10.2022 arasındaki kârda çok fazla düşüş var.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

4. kayseri şeker fabrikasının 12 aylık bilançosu 30 nisan 2022 ve 30 nisan 2023 gibi devam ediyor 6 aylık bilançosu 31 ekim 2021 ve 31 ekim 2022 / 31 ekim 2023 diye devam ediyor şeker pancarının işlemesi son 3 ve 4 çeyrekde daha çok işleniyor kar ve hasılat yükseliyor ekim / kasım / aralık / ocak / şubat / mart gibi yaz dönemi sönük geçiyor stoklardaki şekeri satarlar benim düşüncem bu şekilde
    yatırım tavsiyesi değildir

5. 110 lot istedim ,hepsi gelmiş.
    Son 3 arz irza dönüşünce katılım azalmış gibi.

Bieny'de de yazdım.

Baştan belirlenen tahsisat gruplarında değişiklik olmuş.

Sonuçlara bakılırsa Yurtiçi bireysel fazlaca talepte bulunmuş.

Yurtiçi kurumsal, yurtdışı kurumsal ve şirket çalışanlarından yeterli talep olmamış. Onların fazla kısmı yurtiçi bireysele kaydırılmış.

Herkese istediği kadar verilmiş...

Gerçekten halka arz olmuş yani :D
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

7. Bilançoya bakınca maksimum 2 tavan çekip çözülür görüntüsü var, bilançosu çok iyi değil yada bana öyle geldi
    maksimum 3 tavan yapabilirse buna şapka çıkarım
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

8. Herkese istedikleri kadar verdiklerine göre bir miktarda ellerinde kalmıştır.

Cesaretim kırıldı. Bakalım önümüzde ki günler ne gösterecek.

Seçime denk gelmeleri kötü oldu.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •