Sayfa 2/424 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3385 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Gold Rush

Altına sağlı sollu giriştim artik

1976 oldu..

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Altın kısa pozisyon Haziran vade

Maliyet 2008 ---- Kar Al 1995
    Kapandi.. Tam 1995 den değil.. Tam rakamı soylemicem.. Bu civarlar

Şimdi Altın düşerse 1966 ya bu sefer Ağustos vade alış giricem..

Ve spot 2080 görene kadar tutucam..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    İşimi bitirdim ve 15:15 'e kadar mola verdim.

Yeğeninizi de altına bu yaşta bulandırmanız da ne bilim

Biriktirme olayına ben de uyuz oluyorum. Annem başımın etini yiyor biriktir ve onu al bunu al diye. Alınması gereken şeyler hiç bitmez ki. Bir defa biriktirmeye başlayınca ömür boyu biriktirmek zorunda kalır insan. Bence gereksiz ve mantıksız ve (hele dişinden tırnağından arttırıyorsan) boşu boşuna stres.

Altında bence hedef (1970,52) tamamlandı ve buradan tepki gelmeli (geliyor da). 1972,00 görmüş, aradaki 1 Dolarlık fark esneme payı olarak kabul edilebilir. Ben kenarda bekliyorum.

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Buna çok güldüm

Burada günlük güneşlikti her yer, siz "yağmur yağıyor" deyince içimden "İzmir'e kurban olun hepiniz" demiştim. :D

Şimdi faşır faşır yağmur yağıyor. Tanrı bana çok uyuz oluyor galiba. Ne yapsam tersini yaptırtıyor :S
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku

Yeğeninizi de altına bu yaşta bulandırmanız da ne bilim

Altına bulaştırmadım parayı nasıl kullanacağı konusunda reel hayatta bir eğitim bu.. Altın paranın şekil değiştirmiş hali zaten

Bana göre küçükler için ya da büyükler için şeyler yoktur hayatta.. Çocukların en nefret ettiği şey onlara çocuk muamelesi yapılması Anlattığınız herşeyi anlıyorlar.. Güzel açıklarsanız..

Mesela kendisi sanal oynadığı oyunda pizza satışı yaparak topladığı puanlarla istediği evi aldı.. Roketten bir ev.. Ve çok mutlu oldu.. Gözlerimle şahit oldum fıldır fıldır pizza sattı.. Bir işçi gibi dağıtıma çıktı..
    O evi ben kredi kartımdan ona satın alabilirdim ama kendi sanal oyunda çalışarak kazanmak istedi

Bunu bizlerde reel hayatta yapıyoruz.. Çalışarak kazanıyoruz.. Dünyalarımız çok farklı değil..

Sayfa 2/424 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •