Sayfa 247/425 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3395 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: Gold Rush

1. Bugün benim doğum günüm..

2. (Bu adrese teslim.. Muhatabına ait bir yazıdır.. Kendisi kim olduğunu biliyor..)

Aslında böyle bir konuşma yapmayı hiç istemiyordum ama şart oldu.. Dün akşam direk bana gönderme yaptığın için..

Muhtemelen bana ait ne varsa sildin.. Telefon, mail.. O yüzden burdan yazıyorsun ve bende burdan cevap veriyorum.

Birincisi beni 1 sene önce terkettin.. Terkedildikten birkaç ay sonra sana mesaj attım.. Seni çok özledim aşkım.. Dedim.. Cevap yok.. Sessizlik..

Peki dedim.. Kabul ettim.. Ve yoluma gittim..

Şimdi geri döndün.. Sevmekten hiç vazgeçmediğini belirten gönderiler attın.. Paniğe kapılmış bir şekilde dozu artırdın..

Sen beni hiç sevmedin.. Çünkü seven insan sevdiğini mutlaka merak eder.. Arar sorar.. Duramaz onsuz.. Bak ben de seni çok terketmişimdir.. Ama hep geri dönüşü yaptım..

Seni kolladım.. Seni merak ettim.. Sana hep yazdım.. İyi misin dedim..

Şimdi neden burdasın biliyor musun.. Forumda hayatıma devam ettiğimi ve mutlu olduğumu gördün.. Gerçekten mutluydum.. Yine ilgini çekti.. Ve tiyatroya devam dedin..

Ben ise sana gerçekten aşıktım.. Ta ki.. Beni merak etmediğini anladığım ana kadar..

Dolayısıyla hani mahkemelerde davalar düşer ya.. Bende de o Aşk düştü.. Hayalimdeki erkeğin sen olmadığını artık çok net biliyorum..

Gerçeği olduğu gibi kabul et sen de..

Dilerim gerçek bir aşk yaşarsın ve mutlu olursun..

Artık huzura kavuşmuş oldun..

Ve bende bu konu kapanacağı için huzura erdim..

Çok şükür..

Sevgiler ve saygılar..

3.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bugün benim doğum günüm..
    Sevgili Arkadaşım,

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara...

Sevgilerimle

4.  Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Sevgili Arkadaşım,

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara...

Sevgilerimle
    Terraluna sevgili arkadaşım..

Çok teşekkür ederim

5. Doğum günümü buraya yazmak istemezdim ama esti birden..

6. Aralık vade de işlemlerime devam edeceğim için biraz uzaklaşıyorum artık..

Mutluluklar herkese

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Gerçi sayfam kalp dolu..

Ama bu sevgi dolu bir insan olduğum için.. Beni tanıdığınızı düşünüyorum artık..

Bu vesile ile bir kere daha yazayim lütfen yanlış anlamayın bu samimiyetimi.. (Gerçi bu samimiyet reel hayatta başıma çok iş açıyor..)

Hayata dair herşeyi seviyorum sadece bu..

Sevgiler..

Buraya da bir yakşır..
    Doğum gününüz kutlu olsun, nice sağlıklı ve mutlu yaşlarınız olsun. Yok neden yanlış anlayayım ben de duygusal ve hislere önem veren biriyim. Mantıklı ve profesyonel bakamadım hayata genelde (duygusuz) bu yüzden incildigim çok olmuştur. Bu arada bir aşk yaranız da varmış istemeden kulak misafiri olduk. Çabuk iyileşir ve kabuk bağlar inşallah yaranız.

Bakmak ve görmek!?

Sayfa 247/425 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •