Sayfa 13/1003 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bunlar geçen senenin degil=5 sene öncesinin fiyatları.bu kadar da yanlış.yazilmaz .ömrümün yüzde 75 i marketlerde gecmese yiyeceğiz yani..bir kere 5 litre ay çiçek yağı geçen sene 150 liraydı Ukrayna rusya savasi geçen sene Mart'ta basladi....bu sene 140 lira.ne 40 lirasından bahsediyorsunuz..
    40 TL lik olandan var var iki üç sene önceden kalma. 80 den aldığım da var 125 den da ilave var şuan. Bazılarının fiyatından anlarsın zaten kaç yıl önce olduğu. Şeker ayçiçeği yağı tereyağı hariç hepsi geçen sene Kasıma kadar aldığım fiyatlar.

Ben onu bunu bilmem, bu gün Ümraniyede yine kuyumcular doluydu...Döviz brosundan fiziki alınan dolarlar bankaya yatırılıyordu..Döviz bürosunda az da olsa hala kuyruk vardı...Kredi kartı ile kuyumcular ödeme almıyorlardı..Kredi kartları ile ilgili ciddi sıkıntı var galiba...

Politik olarak RTE bırakmaya razıydı ama son düzlüğe girilirken tüm kesimlere bir sürü vaat ve düzenleme yapıldı..Seçim geceside bir el derin yapıları harekete geçirerek KK yı yenildi gösterdi...Seçime girilmeden önce ABD Hulk davasınnda garip kararlar aldı,urusya ve entarili kesimden açıktan destekler devam etti..

Dikilen halk , kaymağı yiyen esnaf ve işadamlarıda RTE dedi...Depremde nerede bu devlet diyenler de RTE dedi...

O derin eller devreye girmese bile bunlarla muhalefet kafa kafayaydı...

Gemisini kurtaran kaptan ...Benim si...değil kimin kazandığı yada kazanacağı ama çocuklarımın geleceği için KK nın kazanmasını isterdim.RTE 1 dönem daha yapacağına göre benimkilerden 1 numara 30 yaşını geçmiş olacağından bundan sonra İnşallah *Umarım RTE Anayasada değiştirir ,

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    RTE 1 dönem daha yapacağına göre benimkilerden 1 numara 30 yaşını geçmiş olacağından bundan sonra İnşallah *Umarım RTE Anayasada değiştirir ,
    Bazı AKP liler şimdiden beş sene sonrası için erdoğanın bir dönemle kalmayıp devam edeceğini idda ediyor bende saçmalamayın dedim ne dese iyi beşinci senenin dolmasına yakın göya erken seçim kararı aldıracakmış ve tekrar aday olmasında bir sakınca olmazmış nasıl bi saçmalıkla uğraşıyoruz görüyorsunuz

4. Bana göre RTE seçimi kazanırsa seçimden sonra kkm riski var. USD için ayak bağı. Ben onun yerinde olsam sermaye kontrolüne geçer kkm yi iptal eder %8,5 faiz veririm. Birde bunu dener. Yok kuru ben burada tutarım derse. Sonbaharda Rusya yeni jest yapmaz yada yaptığı jest için Türkiye den bir üs ister mi onu çok merak ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bazı AKP liler şimdiden beş sene sonrası için erdoğanın bir dönemle kalmayıp devam edeceğini idda ediyor bende saçmalamayın dedim ne dese iyi beşinci senenin dolmasına yakın göya erken seçim kararı aldıracakmış ve tekrar aday olmasında bir sakınca olmazmış nasıl bi saçmalıkla uğraşıyoruz görüyorsunuz
    Yapar da ömrü sağlığı yeter mi bilmiyorum

.... Rte 1 dönem daha yapacağına göre .... demişsiniz sn.heval

Bence mezara kadar . Bunun için de yasal düzenlemeleri paşa gönülleri isterlerse yapar , belki de gerek bile duymaz buna. Daha doğrusu etrafı , mezara kadar olmadan müsaade etmez.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yapar da ömrü sağlığı yeter mi bilmiyorum
    Bende aynen senin söylediğini söyledim
    ya bu adamın sözleşmesi mi var 5 sene sonrası için ölüp ölmemesi için dedim

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    .... Rte 1 dönem daha yapacağına göre .... demişsiniz sn.heval

Bence mezara kadar . Bunun için de yasal düzenlemeleri paşa gönülleri isterlerse yapar , belki de gerek bile duymaz buna. Daha doğrusu etrafı , mezara kadar olmadan müsaade etmez.
    Çevresindekiler derin yapıları harekete geçirerek işi bitirdiler...CHP içindekilerde bizim oyları satarak sağlam mal cukkaladılar...Neyse 2.turda da tükürdüğümüzü yalamadan sözümüzün arkasında duracağız...Sonrası si....değil....

Sayfa 13/1003 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •