Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Bakalım seçime kadar fiziki olanlar parasını çekebilecek mi. Ayhan başkan bugün talimat verip Çarşambaya gün alıyorsa sona kalan dona kalır.

Yeni bir sayfa.
    Döviz cephesinde ise aynı başlangıç olacak günlük 300 Milyon dolar aynı dış ticaret açığı gidişat ile bu sayfa muhtemelen KAOS u görecek.
    Son başlangıçta gizlidir.
    https://www.youtube.com/watch?v=pWzMmk5_cU0

Gözler İlk düşecek olan domino taşında olacak.
    Heikenashi.

Seabnkta dövizle alınıp satılan fon var pztrsi satıp fizikiye gecicez.kuzen kuyumcu onun kasada saklıcaz 4 yıl kadar... Ytd

Takasbank KAP'a bildirdi: Biz muafız
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. Bosporus nerde dedikleri çıkıyor

6.  Alıntı Originally Posted by Aero123 Yazıyı Oku
    Bosporus nerde dedikleri çıkıyor
    Bosporosun dediklerinin olacağını görmemek için kör olmak lazımdı ztn. Crash gelecek diyen onlarca ekonomist var yıllardır. Asıl beteri işler abd'de iyice bka sarınca gelecek

çözüm olarak paranızı çekin yastık altına koyun dedi ama maksadı sizi korumak değil çöküşü hızlandırmaktı çünkü kendisi forexçi. Hocanın dediğini değil yaptığını yap demişler. Paranı hırsız çalmış, enflasyonda erimiş falan umrunda değil yani adamın. O kendi penceresinden olaylara bakıp öbür herkesi manipüle etmeye oynadı hep

Dolar/tl uzun süre sabit gidince pozları patlamış olabilir ondan görünmüyordur

7. Adam dünya batacak ölecek bitecez diye yaygarayı verirken kendisi kumar masasında all-in yapmış. Bu adamın nesine güveneceksin şimdi? Ben daha önce o yola da girdim pişman oldum. Dolara 4-5% faiz verilen dönemde dolarları evde tutuyordum. Ne battık ne bittik.

Belki this time it is different. Bilemem.

2008'de de batıp bitmiştik dünya olarak, sonra yine yeniden bir düzen kuruldu. Yıl 2023 Yine batarız yine çıkarız. Yaşamın olduğu yerde umut olur

ytd

Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •