Sayfa 233/1003 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    altının düşmesi gerekirken artması ilginç en azından fed toplantısına kadar gevşek gitmesi lazımdı
    ama hiç tınmıyor
    Faiz madalyonunun diğer tarafı da banka iflaslarına bakıyor çünkü.

Bu saatten sonra faizler artsa da altın' a yarar düşse de .

2. Arjantin'de Türk Lirası Çok Değerli !!! (Et 40 TL) - Gittiğim En Ucuz Ülke
    https://www.youtube.com/watch?v=ChMc0oPs7oo
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    KK bence seçimi aldı,ama yapılanlara göz yumarak hem ilk turda hem ikinci turda bize yenilme duygusunu tattırdı.Yahu onlarca video var seçmen sayısı yanlış fazla seçmen var diye,bu konunun üstüne nasıl gitmezsin.KK ya rağmen bu seçim kazanıldı ve hediye edildi.Yrp nasıl o kadar oy alır,mhp nasıl oy patlaması yapar,yüzlerce sokak roportajı var muhalefete oy veriyordum ama şu nedenle fikrimi değiştirdim iktidara vereceğim diyen bir kişi varmıydı,ama değişim gerek reise veriyordum bu seçimde oyum kk ya diyen binlerce insan vardı.O kadar anket firması anket yaptı biri bile reisin oyu artacak demedi.Reis nasıl oldu da 2018 deki oyunu aldı.Seçim dehası falan ,onlar masal ,bu seçim başka bir seçimdi,iktidarı ile muhalefeti ile bizi uyuttular.
    Uyutma falan yok sn hkm.bazen gaza gelinebiliniyor. şimdi genelden gidersek CHP nin oyu 25 ;iyp 10 ,ysp 10 etti 45 millet ittifakının seçimi kazanması için gerekli 5.5 oy için nereden kırılım yaşanabileceğini ümit ettiniz ..MHP nin oyuna neden sasiriyorsunuzz .. birde oy patlaması demişsiniz girdiği son 10 secimdede yüzde 10 dan aşağı almamış ..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    AKP nin başı ne zaman sıkışsa, KK dikkatleri başka bir yere çekerek Reis 'i kurtarır.

Bunu not edin ,çok olay görürsünüz.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Sanırım ticareti tahtakale de öğrenmemin sebebi.kralı gelsin 10 dk konuşsam/dinlesem yeter
    KK projenin adamı 2+2=4
    Ne projesi bu .

6. Ahaha
    Önce biden rüşvet olayı, şimdide oğlunun notebook arşivi..
    Amerikan sirki...

https://nypost.com/2023/06/01/hunter..._medium=social
    Memento mori

Yani durum hassas zaman da uygun değil biliyorum,ama kk nın ekmelettin olayı ve abdullah gül ün çatı adaylığı için uğraşmasını hatırlayınca ona da pek sempatim yok.Kötünün iyisi olduğu için ona oy verecektim,çoklu aday olursa diğer adaylara da bakarım,hatta cem uzan aday olursa direk ona oy veririm.Ömrüm boyunca chp dışında bir partiye oy vermemiş bir adamım.Ama kk şimdiye kadar hiç bir seçimde illa ben demedi,inceyi gösterdi,ekmelettini gösterdi,bu seçimde bir cesaret bir hırs şaşırtıcı yani.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yani durum hassas zaman da uygun değil biliyorum,ama kk nın ekmelettin olayı ve abdullah gül ün çatı adaylığı için uğraşmasını hatırlayınca ona da pek sempatim yok.Kötünün iyisi olduğu için ona oy verecektim,çoklu aday olursa diğer adaylara da bakarım,hatta cem uzan aday olursa direk ona oy veririm.Ömrüm boyunca chp dışında bir partiye oy vermemiş bir adamım.Ama kk şimdiye kadar hiç bir seçimde illa ben demedi,inceyi gösterdi,ekmelettini gösterdi,bu seçimde bir cesaret bir hırs şaşırtıcı yani.
    Bu yorumu 3 mart 2023 de kk aday olmadan önce yapmışım.Aday olduktan sonra artık yapacak bir şey yok diye hakkında kötü şey yazmadım.Daha eski tarihlerde kk hakkında bugün yazdıklarımın hemen hemen aynısı olumsuz onlarca yorum var.Bu topikte neyin ne olduğunu bilip gene de kk hakkında seçim öncesi olumsuz şeyler yazmayan pek çok forumdaş olduğunu biliyorum.Herşeye rağmen seçimi kazandığına ve seçimin çalındığını düşünüyorum.

Sayfa 233/1003 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •