Sayfa 503/1003 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Bankalar ellerindeki tahvillerle uçak yaparlar. Foblana maliyetleri artar. Krediler durur. Kârlar erir.

2. 1 milyar doları rulet masasına koyan adam 2012 yılından beri zararda. O süreçte nasdaq x3.. Btc x20 yaptı.

3. Dünya değişiyor. Kimse artık banka, rafineri, sanayi almıyor. Yapay zeka, robotik, yeşil enerji, teknoloji alıyor. Bizim gibi piyasalar 10 yıl sonra 0.5 dolar etmezler.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    mehmet şimşek te o kadar boş adam değil, bir yerlerle görüşmeden belirli garantiler almadan bodoslama gelmemiştir..
    Dişi kana batmış bir kere , aynı şekilde beslenmek için geldi de arkasına bakınca Nasrettin hocanın fil hikayesinde ki gibi yalnız olduğunu görecek....

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Dün annemi yatırırken özelde olsa hasta bakım evine yatış izni gerekli dediler.bunun için 3 farklı yöntem varmış.
    1.devlette 8-9 branş ayrı ayrı heyet raporu vs
    2.özelde 3-4 branş sonra devlette onaylatma
    3.kimlik+1000 tl.gerisi bize ait dedi

Tabi 3. Yü seçtim..siz zor olanı seçmişsiniz..bir hasta bakım evi vs arasanız çözerlerdi muhtemelen.
    ya ben izmir de oturuyorum ama annem manisa turgutlu da .. işimiz de turgutluda abimde turgutluda .. vu burada dogru düzgün yaşlı bakım evi yok.. burada en azından gün içinde ben iki kez gidiyorum akşamları abim gidiyor ugruyor.. bakıcıları yalnız bırakmıyoruz en azından...haliyle hasta bakım evi için gerekli şeyleri onlar zaten hemen hazırlıyorlar anlaşmal hastaneleri var.. kayınvaldemden biliyorum.. onu da zmirde güzelbahçede bir yaşlı bakım evinde yatırmıştık....yalnız gelecekte bu büyük bir sorun oluşturacak...buna acil çözüm gerekli....

7.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    ya ben izmir de oturuyorum ama annem manisa turgutlu da .. işimiz de turgutluda abimde turgutluda .. vu burada dogru düzgün yaşlı bakım evi yok.. burada en azından gün içinde ben iki kez gidiyorum akşamları abim gidiyor ugruyor.. bakıcıları yalnız bırakmıyoruz en azından...haliyle hasta bakım evi için gerekli şeyleri onlar zaten hemen hazırlıyorlar anlaşmal hastaneleri var.. kayınvaldemden biliyorum.. onu da zmirde güzelbahçede bir yaşlı bakım evinde yatırmıştık....yalnız gelecekte bu büyük bir sorun oluşturacak...buna acil çözüm gerekli....
    İşlerin en başında bakım merkezi, huzurevi arayıp sadece evrak hazırlatmak istiyoruz deseniz çözülürdü iş sanki.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Ben mart başında yaptırdım. 5500 tl. (611×9) Her ay ödemenin %20 sini 122 tl bonus puan olarak geri veriliyor.
    Bonus nasıl geliyor?

Sayfa 503/1003 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •