Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hemen kap bi daha bulamazsın
    Cokmu zam gelicek başkan

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    443
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    TTNet yalın internet
    12mbs hız ilk 12 ay 157
    son 12 ay175 teklif ediyor TTNet

.mevcut hız 12 mbs 102.90 4.5 ay var daha bitmesine
    Kabul edeyim mi?
    Biraz önce vodafone netle, 16mbs 183 lira, 12 ay sabit fiyatla devam kararı aldık....

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Cokmu zam gelicek başkan
    %70 e kadar yolu var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Biraz önce vodafone netle, 16mbs 183 lira, 12 ay sabit fiyatla devam kararı aldık....
    50 mbps 193 tl devam
    Bir önceki dönem 97 tl idi.

TTNet 16mbs 12 ay 157 +12 ay 177 lira
    Son düzenleme : paramanya; 30-07-2023 saat: 20:56.

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Şunu da paylaşayım, kusur kalmasın, twitter'da gizli stalkerlarım var sanırsam

XU100 USD Bazlı

Rasyoda kullanılan dolar verisine göre görüntü değişiyor, bu rasyo foreks fx plusun orijinal verisi ben elde etmedim.

Bence burası flat...

Tabi bu durumda 2 nci dalga da flat, nasıl olacak?

Ya 2 nci dalga aslında iki tane 1-2, 1-2,

Veya bu yapı komple bir itki değil DZZ veya kompleks...

Neyse, varsa takip eden kendi karar versin, ölçüler kusursuz, B çok hafif kısa olur o kadar, C regular sınırında, bir ED expanding.

Son çıkış bir itki, ya derin bir 2 nci dalga yapacak, misal THYAO vemiştim görüntüyü bir ZZ tamamladı, onu itkiselleştirir de daha büyük bir zigzaga kalkarsa, burası da işte o derin 2nci dalgayı yapar...

Tabi Bist genelde uzata uzata gidiyor, hareket deşifre olunca, kısa kısa düzeltmelerle geçiştiriyor, expanding ve runninglerle kimseye shorttan kazandırmama üzerine bir yol izliyor, sanki direk uzata uzata gidecek gibi geliyor bana...

Hıdır

XU100 Dolar Bazlı Öncesi Sonrası

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Evet

Herkesin içinden düşündüğü ve karnından konuştuğu zamanlar...orası stop...burası stop...dayı toplamda kaç stop yaptın, yüzde kaça geliyor stop zararı ? Her ısırıkta piranhalar gibi bitirdi zaten seni.

Manzara şöyle;

-En sağdaki olur mu...zor...yurt dışı kontrol dışı bir değişken olması lazım. Misal bir türlü beklediğimiz ama gerçekleşmeyen ABD borsalarında bir yıkılma. Yıkılmıyor mübarek, 7 tane hisse fezaya gitmek istiyor, FED i takmıyorlar.

Olursa, mala giremeyenler mal alır, dolar bazlı oraya vermez, verirse oradan doğrultamaz yukarı zannımca...

-Ortadaki olur mu, aslında tam fiyat seviyesi müsait, olabilir, 3=1.272x1, misal üçgen bir düzeltme yapar, sonrasında 5 i uzatması lazım, dolar bazlı zirveyi yoklamak için, biçimsiz biraz, açılar git gide düşüyor, en iyi haberler servis edildi, bilançolar v.s. Ama masada. Olursa nolur, hiç bir şey, alamayız, satamayız, bitene kadar formasyon hapsoluruz bekleşiriz.

-En soldaki en olası bence;

Dünkü fiyat spekülasyonuyla momentum kazandı, eş zamanlı olarak haberler servis edildi, bilanço dönemi gelecek arkasından, faiz artışı engel değil, müteakip yapılacak olan bile engel olmayacak görünüyor.

Burdan, direk kalkmalı, açısını yeniden belirlemeli, 'daha dik bir açı', uzatmalı bu dalgayı..v.s..

Yarın veya Pt göreceğiz bakalım. En son dünkü dipten başlayan itki takip edilmeli, başlangıcı stop, da ben stoplamam o başka.

Petkim, Ereğli Sasa gibi birkaç kağıtta %18-20 yukarı yönlü bir potansiyel olabilir. Şimdilik bunlar, sonrasında daha da düşmek için yapılan tepkinin bir parçasına benziyor, ama belli de olmaz, dolar bazlıda zigzag B, TL bazlıda Flat B çiziyor gibiler.

YTD...Hıdır, elimden gelen budur.

XU100 Öncesi Sonrası

Minik Dalgalarda birkaç alternatif var ama, sanırım o dalga uzatacak...YTD

8. Saldırıya uğrayan N.Ö.nün eşi Şelal Ö., sürekli tehdit edildiklerini ve can güvenliklerinin olmadığını belirterek, Biz 2 yıldır burada yaşıyoruz. Bu süre içerisinde bize yaptırmadığı huzursuzluk ve terbiyesizlik kalmadı. Sürekli bizi tehdit etmeye ve evi basmaya çalışıyor. Pazarda beni gördüğünde evin bize pahalıya mal olacağını söylüyor. Sürekli bizi korkutuyor. Hiçbir yere gidemez olduk. Çocuğum, eşim ve kendimin can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum. Sürekli bizi tehdit ediyor. Biz parkta oturuyorduk. Kirayı 2 bin 600 lira olarak anlaşmıştık. Ev sahibi dün akşam eşimi arayarak onunla konuşacağını söyledi. Geldiklerinde ise birden adamlarını toplayarak eşime saldırmaya başladılar. Zaten arabayla gelmişlerdi ve çok fazla kişi vardı. Onlar da silah ve bıçaklar vardı. Dün karakola gidip şikayetçi olduk. Kendisinin ifade vereceğini, yine geleceğini söyledi. Buradan yetkililere sesleniyorum, bir şeylerin gerçekleşmesi için bir can kaybının olması mı gerekiyor? Lütfen gereği yapılsın. Huzurumuz kalmadı. Çocuklarımı okula gönderemez oldum. Sürekli bizi arayarak, herkes 8-10 bin liraya oturuyor, ben neden bu fiyata sizi oturtayım diyor dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...m_medium=Yasam

Bu olayi tekip edin bakin, devlet var mi, yok mu..

Sayfa 903/1003 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •