Sayfa 787/1003 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Her sabah %10 fakir uyanıyoruz, bu işin sonu ne olacak bakalım.
    Chp halinden memnun yav şuan yapılacak şey belli tüm muhalefet mv leri istifa edecek eğer bunu yapmıyorlarsa zaten açık ve net akp nin aklayıcılarıdır.
    Another day in paradise

2. Rolex, Patek Philippe vb gibi orijinal lüks saatlerde ikinci el fiyat pazarindaki düşüş trendi artarak devam ediyor. Global resesyon devam ediyor. Şiddeti daha da artabilir. Global likidite sorunu olduğunda bu durum oluyor.

https://robbreport.com/style/watch-c...ow-1234861980/

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/d...di-687060h.htm

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Sanırsam Damat Kliği, -şu paytak gezenler, Mehmet Şimşek'e operasyon çekmeye çalışıyor. Akitin manşetine benziyor süreç.

Bu pilav daha ne kadar su kaldırır bilemedim.

Yerel seçime yetişmez sanırım kelebeğin pardon Şimşek' in ömrü.

E o zaman nolur ki, daha da ileri demokrasiye mi geçeceğiz. Hatta demokrasiyi geçince, az ilerideki 'sağdaki' rejime.

Hiperenflasyon,!!!!
    Stagflasyon.!!!
    Tüm hızıyla otobanda.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Seçimin ardından akaryakıta gelen zam yüzde 70’i aştı

Akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam gelirken, ÖTV artışlarıyla benzin ve motorine büyük bir zam daha geldi. Seçimin ardından motorine gelen zam oranı yüzde 71'i aşarken benzine ise yüzde 69'un üzerinde zam geldi.

https://www.sozcu.com.tr/2023/ekonom...-asti-7744852/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Dolar-enflasyon dizel motoru ateşlendi bir kere...

KKM nin 3 aylık yükü 500 milyarmış...bu ÖTV zammıyla kasaya girecek para ise 200-240 milyarmış (JonDowes)

O yüzden, KKM hariç yani vareste tutularak, dolar-enflasyon dizel motoru diyorum. Onu da katınca zira, quantum fiziği gibi oluyor, kara delik anasını satayım.

Damatla başlayan, Nebatiyle fışkıran hurma yeme sezonun ilk faturası bunlar....daha yeni başlıyoruz, sıkı tutunun.

Yandaş sanayici hamuduyla kredi almış...alayı dolara basmış...listesi de Kavcıoğlundaymış bunların....kendi söylerken duydum TV de...2022 yılı sanayi üretiminde artış yok....krediler buhar olmuş...

Benim ülkem temmuzda öyle bir şahlanacak ki
    A)Yok o bu temmuz degildi
    B)Yok bu sahlaniş o sahlaniş değil
    C)Iyi sahlandi dikkat ederseniz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 787/1003 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon