Sayfa 987/1003 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Kaç gündür dışardayim. Tesadüfen akp li olmayan insanlar denk geliyor. Abi ateş çalsan patlayacak durumda. Bunun yakında bir yerde tezahürü olur gibi. Kiralar geçim sıkıntısı vs barut olmuş herkes bunun sonucunu tahmin etmek güç değil

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Parklarda bank sayısı yetmiyor, daha çok bank konsun!

Belediye soğuk su servisi yapsın!

Camiye klima takılsın, halıfleksler yenilensin!

Başka da bi derdimiz yohtur, başka adam mı var yiğenim, de hele kime oy verek!
    Sokak roportajinda, peki niye verdin sorusuna, israrla hepsi, baska adam mi vardi ? diyorlar.

Bir dahaki secimde kesinlikle kimseye oy vermeyeceklermis.

Bunlarin hepsi piril piril birer zeka.

3. Burada ki arkadaşlar geçim sıkıntısı hayat pahalılığı vs anlatıyor. Tabi yaşamayan bilemez. Sadece evi geçindirmek başka tüy gibi hafif kalır. Bunun üzerine emekli maaşı ile düğün yapmak tarifi imkansız bir şey. Hayır desen çocuk psikolojisi bozulacak intihar edecek kaçacak he desen ödenmesi imkansız borç yükü. Gittiği yere kadar gitsin. Gözü kararttım ne olacaksa olsun artık.

4. ....yaş 70 , iş bitmemiş.https://cloud.tapatalk.com/s/64d7d765...faa1b84be2.mp4

https://vm.tiktok.com/ZM2TFq6ka/

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sokak roportajinda, peki niye verdin sorusuna, israrla hepsi, baska adam mi vardi ? diyorlar.

Adamlar demokrasiyi 'hack' etmenin yolunu buldular.

Bulgur, mercimek, makarna dağıtıyorlar diye güldüler.

Ardından belediyede kadro, park bahçe parke taşı ihalesi, polislikte, bekçilikte, hakimlikte, imamlıkta kadro açıp açıp dağıttılar, izledik.

Sarı Öküze hallendiler, Türkiye bağırsaklarını temizliyor diye, sessiz kaldınız izlediniz, bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık yaptınız. Her gün gazetelerde manşetler, TV de programlar izleyip izleyip tırstınız.

Ve nihayet kadayıfın altı kızardı, şerbet zamanı...

Cumalar tatil olsun, alkol yasaklansın, kadınlar çarşafa girsin, karma eğitim kaldırılsın, o gader!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Muhalefet derlenip toparlansa akp ti mezara gömerler sokaklar ateş gibi oldu. Ama muhalefet te yok istemezuk kafasında. Muhtemelen bu ülkeyi bu halde alıp yönetmek imkânsız olduğunu mu düşünüyorlar ağır bir bedel mi var bizim bilmediğimiz bilmiyorum. Belki de durum kötünün kötüsü berbat ötesinin ötesi bilmiyoruz. Ama muhalefet ye zerre hareket yok.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Adamlar demokrasiyi 'hack' etmenin yolunu buldular.

Bulgur, mercimek, makarna dağıtıyorlar diye güldüler.

Ardından belediyede kadro, park bahçe parke taşı ihalesi, polislikte, bekçilikte, hakimlikte, imamlıkta kadro açıp açıp dağıttılar, izledik.

Sarı Öküze hallendiler, Türkiye bağırsaklarını temizliyor diye, sessiz kaldınız izlediniz, bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık yaptınız. Her gün gazetelerde manşetler, TV de programlar izleyip izleyip tırstınız.

Ve nihayet kadayıfın altı kızardı, şerbet zamanı...

Cumalar tatil olsun, alkol yasaklansın, kadınlar çarşafa girsin, karma eğitim kaldırılsın, o gader!!!
    Yok abi bunlar gündem değiştirme çabası. Bizim milletin algısı çabuk değişir hayat pahalılığı enflasyon kira vs den cuma günü tatil olsun. Sadece akp ye oy verenleri siyah çarşaf giymeyi oyla hayır çıkar. Cuma günü tatil olsa o gün rakı içer. Sanıyorlar ki hepsi dindar. Benim tanıdığım cuma günü dahi rakı içip leş gibi kokan ihl mezunu var. İçmeyi de biliyor başka yeriyle içiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Muhtemelen bu ülkeyi bu halde alıp yönetmek imkânsız olduğunu mu düşünüyorlar ağır bir bedel mi var bizim bilmediğimiz bilmiyorum. Belki de durum kötünün kötüsü berbat ötesinin ötesi bilmiyoruz.
    Aslinda herkes ulkenin battigini, asla bir daha duzelmeyecegini icin icin biliyor.

Sadece kabul etmek zor geliyor.

Buraya kadarmis.

Ne diyelim.

Sayfa 987/1003 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •