Sayfa 572/1003 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Resmi gazetede kredi kartı avansını kullanacaklara müjde var (;

2.  Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku
    Soğan an itibarı 24,75 , bu akşam 25 i bulacak gibi..
    24,89 da yataya bağladı yine.

3. yuh 25,78 mi o?

4. jöleli çıksın ortaya

5. 25.50 vurdu çekti .

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Seçimden önce 1 milyon tl borçlanan adamın borcu 50bin dolardan 40bin dolara indi.

İşi bilecen işe gitmicen.

keh keh keh

ytd

7. Muhtemelen bazı geri zekalı yabancı, -vardı takip ettiğim çok daha fazla artış olacak zanneden yabancı raporu falan, dolar da short açtı, dün bugün onu kapattılar, ondan fışkırttı. Ve anladığım MB saldı artık müdahale etmiyor, veya ara ara müdahale ediyor artık, amaç toplamak...

Turizm sezonu malum...rekor kırmış Antalya'da tek günde gelen turist ve inen uçak sayısı filan...

Böyle devam edecekler, faizi arttır, doları sal, dolar topla, faizi arttır....bi yerde dolar duracak, veya etkilenecek, o noktaya göre devam edecek yeni gelişmeler...

Şu an doların ederi muamma...öyle olursa böyle, böyle olursa şöyle tarzında çok seçenekli...ama kısa orta uzun vadede hep yukarı gibi...çok daha yüksek seviyeler gerekli...2020 den bu yana her sene gerçek enflasyon %100 olmalı...artı, bu artan dolar da enflasyon üretecek dizel motor gibi birbirlerini besleyecekler....çok yukarılarda bir yerde, cıvıtmazlarsa dolar kontrol altına alınacak...o noktadan sonra artık sıra faizi tekrar indirmeye gelecek...

Tabi süreç esnasında girerse bir seviyeden yabancı, o seviyeden gireni alıp çok aşağıya salmazlarsa, durum kontrol altına alınacak demektir. Şu an henüz bismillah dedik.

Bakarsınız yuhalarız tekrar Memedi...Memedim..Memedim..sana çok şey demedim diyemedim...

Ben yapmadım Memed yaptı da olabilir yani...

8. kılışdar istifa
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 572/1003 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •