Sayfa 426/1003 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Hakan Kara

@ali_hakan_kara
    Eskiden TCMB’nin net döviz pozisyonunun eksi olması ulusal güvenlik açısından çok büyük sorun olarak görülmezdi çünkü borcun hemen hepsi yurtiçi bankalaraydı. Son yıllarda TCMB'nin yurtdışı borcunun hızla artarak 45 milyar $'ı geçmesi konunun yeniden ele alınmasını gerektiriyor.

Tüm yollar Arjantin.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Multi milyarlık adamlar etrafta tespih sallıyor, -45le devlet batırılıyor.. Komik yağni..

Herşeye kulp takılır, bu veri direk doğru denir, yıllardır da posterize edilir..
    Cidden anlamıyorum..
    Propaganda botu gibi aynı şeyler..
    Memento mori

Memur maaşı gerçekten 22 k min olucksa 200luk ile bile çok fazla sürer çekmek,maaş günlerinde atmlerde o kadar nakit bulursan tabi..

500 ve 1000lik yeter şimdilik .

Hiperenflasyon olursa memur maaşı 100k olur ozaman 5000 ve 10000 lik çıkar.

4. Bu ülkede 20milyona kurşun kalem satıldı...
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Bu ülkede 20milyona kurşun kalem satıldı...
    Çok şükür abi çok şükür. Ben 1 milyona tavuk döner yiyordum. Şimdi 3 döner parasına ev alıyoruz. Allah Reisi başımızdan eksik etmesin.

6. MİDİLLİ GÜMRÜĞÜ'NÜN FRANSIZLARCA İŞGALİ

Osmanlı, 1875'te Lorando ve Tubini adlı iki Fransız'dan borç para almıştı. 25 yıl boyunca bu borcu geri ödememiş, bu nedenle faizlerle birlikte borç olabildiğince kabarmıştı. İşin ilginç yanı, bu borç para, Abdülaziz'in tahttan indirilmesi işinde kullanılmıştı.

https://www.facebook.com/dusuncetari...uMPLM9Im0&_rdr
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Multi milyarlık adamlar etrafta tespih sallıyor, -45le devlet batırılıyor.. Komik yağni..

Herşeye kulp takılır, bu veri direk doğru denir, yıllardır da posterize edilir..
    Cidden anlamıyorum..
    Propaganda botu gibi aynı şeyler..
    Sorun sizin dediğiniz gibi -45-50 gibi rakam olsa sorun değil de ....Hazine garantili ve hazinenin direk borçlarınıda ekleyince manzara pek de güzel görünmüyor..

8. Bugün ekonomiyi ayakta tutan en büyük şeylerden birisi de dijitallik bence.milyonlarca tl lik evler arabalar el değiştiriyor.hayatında fiziki 100 bin tl yi bir arada görmemiş adamlar gidip milyon tl lik alımlar yapıyor.sonuç olarak dehşet bir rakam dijital olarak ordan oraya geçiyor.öyle mb eksi 50 de 60 da çok kafaya takmayın.

Sayfa 426/1003 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •