Sayfa 989/1003 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kütahya vilâyetinde cildiye doktoru yok, yine Kütahya vilâyetinde göz doktoruna randevu yok, Tavşanlı'da kardiyolog ve nörolog yok, keza yazdım Tavşanlı il merkezî gibidir.

Götlerine kına yaksınlar.
    geçen ultrasona gittim doktor afrikalıydı. Türkçe bilmiyordu.Yanındaki sekreter kız raporu yazdı.

Son emekli zammında 6 milyon emekli zam alamamış.
    Sayı çok sağlam eşleriyle birlikte 10 milyon kişi de
    Asgari ücretlilerin toplamıda tüm çalışanların %50 sini geçmiş 12 milyonda bunları de aileleri ile birlikte 20 milyonda bunlar
    Bu adamların %60 malum partiden
    Aralıkta yada ocakta alacakları zam %100 olmadıkça bunlar önümüzdeki yıl sefillik içinde yaşayacaklar. Muhtaç durumuna geldidiler zaten.
    Çok daha büyük sıkıntılar içine girecekler
    Halen kudüs düşmedi ezan susmadı derlerse koyun bi yerlerine gitsin.
    Son düzenleme : ayhan53; 13-08-2023 saat: 09:18.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Son emekli zammında 6 milyon emekli zam alamamış.
    Sayı çok sağlam eşleriyle birlikte 10 milyon kişi de
    Asgari ücretlilerin toplamıda tüm çalışanların %50 sini geçmiş 12 milyonda bunları de aileleri ile birlikte 20 milyonda bunlar
    Bu adamların %60 malum partiden
    Aralıkta yada ocakta alacakları zam %100 olmadıkça bunlar önümüzdeki yıl sefillik içinde yaşayacaklar. Muhtaç durumuna geldidiler zaten.
    Çok daha büyük sıkıntılar içine girecekler
    Halen kudüs düşmedi ezan susmadı derlerde koyun bi yerlerine gitsin.
    Eniştemizi yalasak daha mı iyiydi?

Hawaii orman yangınları: Küle dönen adada can kaybı 55'e çıktı.............Nereden nereye.....denge bu olsa gerek.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. Kanunsuz göçmenleri mültecileri sınırdışı etmezsek olacağı bu. İstanbul da 4 milyon kadar sorunlu göçmen veya mülteci olduğu düşünülüyor.

Herşey 250bin$ a ev alana vatandaşlık verme vatan hainliği ile başladı. Şimdi önünü alamıyorlar.

Diyarbakır ve İstanbul'da Safari operasyonu... Vuvuzela çetesinden akılalmaz dolandırıcılık

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/d...cilik-42314140

6. Babamgil 9 kardeş her birinin ortalama 4 çocuğu var bütün bunlar evlendi. Ben bütün bunların çocuklarının düğününde çeyrek altın yada en düşük mutfak robotu hediye götürdüm şuan en düşük 1000 Tl . Şimdi hanım yazmış kime ne götürdük bunlardan götürdüğüm hediye gelir diye. Bende gelmez dedim. İddiaya girdik ben kazanırsam poku yedim. Hanım kazanırsa halay cekece

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Babamgil 9 kardeş her birinin ortalama 4 çocuğu var bütün bunlar evlendi. Ben bütün bunların çocuklarının düğününde çeyrek altın yada en düşük mutfak robotu hediye götürdüm şuan en düşük 1000 Tl . Şimdi hanım yazmış kime ne götürdük bunlardan götürdüğüm hediye gelir diye. Bende gelmez dedim. İddiaya girdik ben kazanırsam poku yedim. Hanım kazanırsa halay cekece
    Babamın kardeşleri içinde şuan durumu kötü olan tek kişi yok. Bakalım engelli yeğenleri kadar cömert hediyeler getirecek mi. Yoksa 200 luk takip geçecekler mi. İddiayı benim kazanmam iflasa gider.

8. Bu göçmenleri kanunsuz şekilde ülkemize getirenlere en ağır ceza vermeleri lazım. Vatan hainliği. Ağır ceza vermezsen caydırıcı ceza olmaz.

163 düzensiz göçmen Kocaeli den sınır dışı edildi
    Kocaeli de yasa dışı yollarla yurda giren 163 düzensiz göçmen ülkelerine gönderildi.

https://m.star.com.tr/guncel/163-duz...haber-1804035/

Sayfa 989/1003 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •