Sayfa 416/1003 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Tl mevduat oranı kaç da faiz artırma/döviz kuru şartı koşsun...
    Hani duyanda doviz mevduat oranı 10-15% sanır...

Faiz şu bu olsun gereksiz argümanından önce..
    kamuda rant kontrol altına alınsın , vatandaş da hamster gibi istiflemeyi bıraksın,
    istiflemeyi bırakmıyorsa tedbir alınsın..

ülkenin kendi halkı, evin temelini oymakla meşgülken hangi salak para getirir.
    Memento mori

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bravo, çok doğru karar. Zavallı ülkenin getirildiği hale bakınız, resmen mülteci çöplüğü olduk...

Karargâh
    @karargah_haber
    🇪🇺 Avrupa Birliği'nin Yeni Göçmen Yasası:

❌ Sığınmacılar, sığındıkları Avrupa ülkesinde gözaltına alınacak. 12 haftalık inceleme sonrası iltica hakkı yoksa, "güvenli ülke" sayılan Türkiye'ye geri gönderilecek.

https://twitter.com/karargah_haber/s...77539813048320
    Türk'se Türkiye 'ye verin aq ,ama siz önünüze geleni bize veriyorsunuz. 3 milyar için çekilecek dert değil ama bizimkiler de ensardı muhacirdi diye itelediler işte.

Ukaraynalı, Rus verecek olsalar ,bizimkiler komünist olur anında, Che kolyesi takar troller.

3. Yabancı yatırım fonlarının ve hatta IMF in dahi Türk ekonomisi hakkında kapsamlı ve doğru bilgi sahibi olduğunu hiç ama hiç düşünmüyorum

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Şeyini şey ettiğimin şeyinin şeyi bu döviz. Borsa daha iyi.
    Ne zaman mantıksız yükselse , küçük yatırımcı arkasında karanfille uyanır. Ya da arkasındaki beyaz akışkan şeyin yumurta akı olmasını niyaz eder.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ne zaman mantıksız yükselse , küçük yatırımcı arkasında karanfille uyanır. Ya da arkasındaki beyaz akışkan şeyin yumurta akı olmasını niyaz eder.
    Hocam daha önce de bir kaç yorumunda yanılmıyorsam denk geldi bana ama senin bu '' YUMURTA AKI'' mevzuu bilinç altında epey bir yer kaplamış. Çok kullanıyorsun bu deyimi. Hayır olsun kötü bir hatırası yoktur umarım. Maazallah ...

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ayrıca dövizin mantıksız yükselmesi mevzuu da çok tartışmaya açık b ir konu değil. Epey bir zamandır simitçi bile günlük kazancı dövize bağlıyor bu ülkede.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam daha önce de bir kaç yorumunda yanılmıyorsam denk geldi bana ama senin bu '' YUMURTA AKI'' mevzuu bilinç altında epey bir yer kaplamış. Çok kullanıyorsun bu deyimi. Hayır olsun kötü bir hatırası yoktur umarım. Maazallah ...
    Hahhah hahha çok sürmez yine Twitter da ağlayıp , saçma sapan kağıtları çıkarsın diye hükumeti zorlarlar. Twitle yükselen endeks icat ettik.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Ayrıca dövizin mantıksız yükselmesi mevzuu da çok tartışmaya açık b ir konu değil. Epey bir zamandır simitçi bile günlük kazancı dövize bağlıyor bu ülkede.
    Burada hepimiz eskiyiz . Bugün alenen yapılanların %1 'i , 10 yıl önce yapılsa komplo teorisi derdik.

Ama şuan insanlar normal karşılıyor. O yüzden şuydu buydu çok konuşmaya, tartışmaya gerek görmüyorum.

Halep ordaysa arşın burda .

8. RTE nin neleri sevdiğini neye karşı ciddi kırmızı çizgisi olduğunu bilirseniz yapacağı hareketleri tahmin etmek zor değil. RTE bu hamlesiyle sen faizi benim istediğim yere kadar artır. Ben geriden CB yardımcısı ve BDDK başkanı ile gerisini ayarlarım benim kırmızı çizgimi aşamazsiniz diyor. Seçime kadar bu ikisi bir şeyleri düzeltemezse yolcudur Abbas

Sayfa 416/1003 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •