Sayfa 151/1003 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. reise mutluluktan şarkı söylettiniz helal olsun
    Memento mori

Ne içmiş bu sese bak be

3. KK kaç yıldır istisnasız hiçbir seçimi kazanamadı. Sürpriz yaparak seçim kazananlar sadece Ankara da belediye seçimlerinde MY dir, İstanbul da Eİ dir. Bunların dışında son 21 yıldır somut hiçbir siyasi başarı yoktur. Bunu hala anlamayanlar aynı hareketleri yapıp farklı sonuç bekleyenlerdir. Bunun sonu hüsrandır.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    asıl sen cahilliğini belli etme.o cezayı cb adayı iken onaylasalar normalden % 5 fazla oy alırdı bu ülkede.
    ya bilginiz yoksa biraz araştırın cahilliginizi bukadar belli etmeyin
    aday iken cezası onaylanınca hangi adayla secime gideceksin
    adaylık başvuruları sona ermişken

Bu benim başkan-başkanlığa son oy kullanışım...Bundan sonra meclis tarafına (BB,TBMM) oyumu basar çıkarım...O gece seçim satıldı...Kendimi zor ikna edip sandığa gittim...

Neyse hayırlısı olsun diyelim...

6. Bu muhalefet seçimi kazanmaktan korkuyor bana kalırsa. Çünkü kazanmak için geçilmesi gereken yollar gül bahçesi değil. Daha detaya girmeye de korkuyorum ama olaysız bir süreç olmaz muhalefetin kazanması.

Hani diyolar ya A*P istese bile iktidarı bırakamaz diye... adamlar için ölüm kalım meselesi iktidarı kaybetmemek. C*P'nin öyle risklere girmeye değer bir durumu yok.

Her seçim oltayı keyfe keder sallıyor belki bu sefer gelir bir şey diye.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    KK kaç yıldır istisnasız hiçbir seçimi kazanamadı. Sürpriz yaparak seçim kazananlar sadece Ankara da belediye seçimlerinde MY dir, İstanbul da Eİ dir. Bunların dışında son 21 yıldır somut hiçbir siyasi başarı yoktur. Bunu hala anlamayanlar aynı hareketleri yapıp farklı sonuç bekleyenlerdir. Bunun sonu hüsrandır.
    bir sonraki istanbul belediye seçimlerinde hdp ve iyi parti aday çıkarsın görelim bakalım 800 bin fark nasıl atılıyormuş, k.k. rolü neymiş..?

8.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    ya bilginiz yoksa biraz araştırın cahilliginizi bukadar belli etmeyin
    aday iken cezası onaylanınca hangi adayla secime gideceksin
    adaylık başvuruları sona ermişken
    Yahu böyle bir şey olduğunun ertesi günü Türkiye nasıl bir yer olur aklınız alıyor mu? Buna iktidar bile cesaret edemezdi. Etseydiler de ellerine dinamiti alırlardı.

C*P'nin böyle bir blöfü yemesi akıl alır gibi değil.

Tabii ki blöf falan yedikleri de yok. Yukarıda dediğim gibi kazanmaya niyetleri yok. Herkes rolünü oynuyor.
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 28-05-2023 saat: 20:41.

Sayfa 151/1003 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •