Sayfa 210/1003 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Millete 5-10 yıllık kağıt versinler...Böylece en az 2 yıl kafa rahat hovardaca yaşamaya devam ederiz a.q
    Şuan 250 milyon kredi limiti olan 50 milyon riski olan firmaya kredi vermiyorlar. Bu kez bir şey gelmiyor, sanırım toplu şekilde geliyorlar.

2. ne dolar ne borsa ne altın...

paramın çoğu dövizde 4 tanede araba aldım...

arabadan kazandıgımı diğerlerinden kazanmak bir yana yanından bile geçmedi...

şubat ayında 975,000 liraya aldıgım arabaya nakit 1,500,000 teklif ediyorlar...

direk %50 koydu..

borsaya bakıyorum daha şubat değerinde bile değil...

borsamı ucuz reel varlıklarmı pahalı...

neyse şubat gelir hoş gelir lim lim güzel gel bize demişti reklamcının biri...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İlaç hariç tüm ithalatı yasaklayacaksın. Ülkede üretilmeyene sözüm yok. Üretilen tüm ithalat yasak olacak, başka çare yok. Vergi ve ülkeler arası denge tabiki dikkat edilmeli, ama hep bize giriyor bu cari açık. İhracat yapamadığımız kalemlerde ülke içinde fiyatlar düşer. Her gün ölmek yerine bir gün ölmeyi seçmek ancak 1919-1923 döneminde yaşandı.
    Hayvan, saman bile ithal ediliyor. Sen bakma silah, mermi vs. ithal hangi birini yasaklayacaksın. Cep telefonu mesela Vestel mi kullanacağız?

4.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Hayvan, saman bile ithal ediliyor. Sen bakma silah, mermi vs. ithal hangi birini yasaklayacaksın. Cep telefonu mesela Vestel mi kullanacağız?
    Üretemedin muadili olmayan her şeyi yasaklayacaksın. Başka çare yok. Gerçi dolar 30 olduğunda ithal mala ihtiyaç kalmaz.

5. Doları borsa artacak kadar arttırırsanız sevinirim, hadi bana eywallah.

6. Ulustan bildiriyorum. Altınkaynakta kuyruk var. Birde ebk da. Ucuz et kuyruğu. Ette pek güzel değil ama. Kuyruklar ülkesine hazır olun.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ulustan bildiriyorum. Altınkaynakta kuyruk var. Birde ebk da. Ucuz et kuyruğu. Ette pek güzel değil ama. Kuyruklar ülkesine hazır olun.
    Zengin Dövizcide kuyrukta , Fakir de ette kuyrukta

Her iki kesinde Reisini çok seviyor

8. şeyde epimistik kopuş ne zaman
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 210/1003 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz