Sayfa 345/1005 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Viop LI

1. Dün aldıklarımı verdim, ana kağıtla devam.
    Öğleden sonra zayıflayabilir , bakalım.

2. Dolar gidecek dediler gidiyor, faizde çok büyük artış bekleniyor muhtemelen o da gerçekleşecek. Nşa'da bu borsanın taban olması gerekiyor. Babaların keyfi yerinde demek ki. Bulanık suda avlanmayı seviniyorlar. Zengin kalkışı yapmaları yakındır bence de.

3. parti bitiyor...

sona kalan masaları toplar...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Dolar gidecek dediler gidiyor, faizde çok büyük artış bekleniyor muhtemelen o da gerçekleşecek. Nşa'da bu borsanın taban olması gerekiyor. Babaların keyfi yerinde demek ki. Bulanık suda avlanmayı seviniyorlar. Zengin kalkışı yapmaları yakındır bence de.
    Niye taban olsun hocam?
    Bilmediğimiz bir şey mi var?

5. Faizler hafif düşmüş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Niye taban olsun hocam?
    Bilmediğimiz bir şey mi var?
    Benim bildiğim sizin bilmediğiniz bir şey yok, paranın psikolojisinden bahsediyorum ben burda. Dolar meçhule doğru yol almış, faizler artmış, borsa eski tepesine yaklaşmış. NŞA'da çok sert bir satış gelir buradan. Borsa ucuz mu bence hala çok ucuz ama sıcak para öyle bakmayabilir olaylara.

7. Borsada büyük yatırımcılara karşı değil de kapalıçarşı esnafına karşı oynadığımı hissetmeye başladım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Dolar gidecek dediler gidiyor, faizde çok büyük artış bekleniyor muhtemelen o da gerçekleşecek. Nşa'da bu borsanın taban olması gerekiyor. Babaların keyfi yerinde demek ki. Bulanık suda avlanmayı seviniyorlar. Zengin kalkışı yapmaları yakındır bence de.
    Malın üstünde babalar var diyorsun,sıcak para gelecek bunu bilen malını bedava Veririmii!!
    Dolar bazlı zaten Toprak altında sürünüyor sanayiler,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 345/1005 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •