Sayfa 798/1005 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ons düşecek diyen eşek gibi anırsın. Bu saatten sonra ons düşecek diyene kürekle vuralım
    ben artik ons icin analiz sayim yorum vs yapmayacagim patron.. ... nicktraderlik ve esseklik hatira kaldi bende ... gunluk peryotta iki uc bar once yeni tepe yapan grafik bulldur bence dedim.. ondada ayar yedim... falan filan neyse ... Allah herkesin gonlune gore versin...
    yatırım tavsiyesi değildir ..

2.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    güzel oyu kurmuşsun reis,
    düşük rakam açıklanırsa önce aşşa pin bar atar, ordan sağlam topuklar
    beğenilecek bi rakam açıklanırsa, direkt yukarı patlar

her halükarda ralli olur
    -ne dediysek o ..

yalnız pala arkadaşı tebrik etmek lazım, karar açıklandığı ilk dakka içinde pin bar attı 110 puan yukarı attı 5930 yaktı, sonra vermeye başladı 3. dakka içinde 180 puan verdi, 5750 yaktı.. hem yukarı pin bar attı hem aşağı pin bar attı, bu dalgalarda takla atamayan varsa hiç ben pin-bat traderım diye gezmesin

şimdi vade sonu oyunu kurulacak pazartesiye dair..
    yarına bi bakmak için kapanışta bütün pozisyonları kapattım abbv

3. Yanilmadik. Razyoneliz amma o kadarda değil. Ben 19,5 civarında bekliyordum. Sanırım o bir sonraki toplantıya kaldı.

4. bak bakalım tarihine ne analiz etmişik ne olmuş.
    biraz dinlensin sıkıntı yok ALTIN ALTINDIR
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,659
    Orta vadeli hedef olarak 17 Haz. öncesi düşüncemi teyit ediyorum. 5200 altında kalınmadıkça gogogogo

Ama 3.05 doların çok uzun zaman geçilmesini beklemem.Hatta REİS oldukça beklemem.

Elimde hisse yok.sadece viob ile devam.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    biraz ağır olmuş ağır cvp verelim sende rahatla sabahtan akşama kadar burada burası günün dibi deyip dibin dibini bulduğun günler çok bozkurt sen gün içi bunu zamanlama ile veriyorsun biz teknik olarak 2050- 2500 bandını teknik olarak beklenti olarak verdik ne zaman 2023 10. ayda yani ons 1750 lerde.Önce yazılanları ve analizleri toplu olarak oku derim.
    gün içi şaka ile karışık kıvıranlara bak burada net yazanlar belli hadi kolay gelsin.
    Bence bana dedi çünkü en son ben Ons 2000 Eurusd 1.10 demiştim 😀😀

Eurusd yi tutturdum da Ons bacağında patladık

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    ben artik ons icin analiz sayim yorum vs yapmayacagim patron.. ... nicktraderlik ve esseklik hatira kaldi icimde ... gunluk peryotta iki uc bar once tepe yapan grafik bulldur bence dedim.. ondada ayar yedim... falan filan neyse ... Allah herkesin gonlune gore versin...
    Allah iyiliğini versin emi
    Bende artık ons için düş demiycem. Ons için profesyonel oyuncu buralarda yok Zaten bizim millet gramaltıncı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. İthal kömürden elektrik üretenler için dolar kuru artması kötü oldu.

Doğalgaza da zam yapılabilir.

Son dönemde elektrik fiyatlarını üretici tipine göre ayarlıyorlar gibi, avantaj ve dezavantaj ayarlanıyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 798/1005 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •