Sayfa 820/1005 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Viop LI

1. Piyasa Yapıcı Kurumun talebine istinaden
    Darphane Altın Sertifikaları ALTIN.S1 sırasında uygulanan %5 oranındaki üst fiyat limiti oranı bugün için 14:25 itibarıyla %10'a çıkarılacaktır.
    Seans içinde tavan artırımı göreceğiz
    Yönetici erk ne isterse yapılıyor

VİOP Haziran vadeli kontratların vade sonu, 6. ay vadeli kontratların son işlem günü 26 Haziran PAZARTESİ günüdür.
    Bu konuda dikkatli olalım..

2. Vade sonuna yaklaştık bazen vadeli daha düşük olabiliyor ve eksi faizler görülüyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Ağustos vadelide yüzde 2 oldu bugünkü zirvesinden düşüş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Solar panel işinde maliyetin büyük kısmı ithal, elektrik fiyatını ise kamu belirliyor. Panellere zam gelir ise solar enerjide eski karlılık olmayabilir.

5. 15 dk minorde asagidaki gibi dusunuyorum ... olasiliklarin icinde en uygun bu sayim olabilir bence.. ama tabiki hersey olasidir.. ytd...

yatırım tavsiyesi değildir ..

Ağustos vadelide bastı da bastı..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tüoraş en şanslı, maliyeti bana göre Rus petrolü ama satış Akdeniz fiyatı. Romanya'da dün bir rafineride yangın olmuş, tamir edilene kadar oradan baskı gelmeyebilir.

Kardemir de şanslı hurdadan üretime göre yerli girdi daha fazla olabilir.

EREGL için bir şey demiyeceğim sanki Arcelor baskısı kalkmış olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Alarka short cekesim var abka bak bi bakam
    yap bakayım..sonrada gerçek zamanlı fotosunu buraya yapıştır..Öyle yapacağımla, olmaz...

AL bunu tabela yap Nasıl short açılırmış genç...

Öğren viobu..bari abilerini dinle.Sana dün 5800 civarı long ekstre gösterdim(hala forumda)..sonra sabah 6160 civarı kapandı(anında yazıldı)..ve sonra short açıldı..zirvenin 4 kademe altından...Daha çok öğreneceğin var...

Öyle İŞKEMBEİ KUBRADAN sallamakla olmaz..Analiz yok-muhakeme yok-sistem yok..AVCILAR KULUBU GİBİ long-shortla olmaz...Olur da bu kadar tecrübelilerin olduğu yerde olmaz...

Orta vadeyi merak ediyorsan 17 haziran beyanımı teyit ediyorum..5200 üzeri kaldıkça 6500
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 820/1005 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •