Sayfa 884/1005 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    altı üstü 2 dolar bence abartılıyor. Bizim Tl çok değersizleşti kola olmuş 40 lira bırakın da tatil yerinde de bi WC 50Tl olsun.

3 bira içsen 1 bira parası da Wc ye harcıyorsun

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Biraz şaka-eğlence biraz ironi..HAYIRLI BAYRAMLAR..
    Hayatı anlayamadan ömrüm geçti

Sizlerinde bayramınız kutlu olsun şimdiden.Kurban kesmeniz nasip olursa şimdiden kurbanınızı da makbul eylesin rabbim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Olabilir neden olmasın, belki aile durumu iyidir ve eşide borsacıdır yada maaşı yüksek bir işte çalışıyordur, adamında masarattiye binme fantezisi vardır o hayalini gerçekleştirmiştir ne var ki bunda
    size hiç denk gelmiyor mu, asgari ücretle çalışan birinin elinde aypon14 tilifunu olana
    Ayranı yok içmeye tahtaravalliyle gider wc ye

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    8.5 mil. alan kimse 18.200 maaşa hem de en strestli-tehlikeli mesleği icra etmez.

Belki de çok zengin ailesi vardır ama hayatın gerçeğini öğrensin diye ona bu işi yaptırıyordur.

Hani filimlerde olur ya,zengin baba çocuğunu sanayiye yollar.

ALLAH,YAKIŞAN İFTİRADAN KORUSUN.olay narkotik olunca...

Eskiden trafikte çalışanların(polis) hayat standartı diğerler polişlerden daha yüksek olurdu.Oysa maaşları aynıdır.Ama teknoloji gelişince(düğme kameralar vs.) o ek gelirleri kayboldu

Yapan bu teknolojide çok risk alır..
    Belkide sistemin adamıdır. Görünmüyordur veya görmezden geliniyordur. Neyse bayram öncesi kimsenin günahına girmeyeceğim ben yapamam fakir yaşarım yine yapamam..
    Herkese iyi bayramlar...

5. 221$ kapanış. Not edelim

SPOT kapanış,

7. Köyüme geldim kayınpederin bahçede kiraz gömüyorum yol parası çıksın deyi bagajı kirazla dolduracam. Fakirlik sendromunu bu şekilde değerlendiriyoruz. Akşama pilav koyun yoğurdu gömerim. Birazda beleş oksijen alıp yarın dönecem. Sonra bozkuşu haşlarim. Herkese iyi bayramlar büyüklerimin elinden küçüklerin gözlerinden öperim.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Köyüme geldim kayınpederin bahçede kiraz gömüyorum yol parası çıksın deyi bagajı kirazla dolduracam. Fakirlik sendromunu bu şekilde değerlendiriyoruz. Akşama pilav koyun yoğurdu gömerim. Birazda beleş oksijen alıp yarın dönecem. Sonra bozkuşu haşlarim. Herkese iyi bayramlar büyüklerimin elinden küçüklerin gözlerinden öperim.
    Seçime kadar stok yapmıştın abi şimdi ne olacak?

Sayfa 884/1005 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •