Sayfa 955/1005 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Viop LI

SPOT da Bofa 10 dk da 300 mlyn daha sattı, piyasa ve YapıKredi Yatırım karşıladı,

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da Bofa 10 dk da 300 mlyn daha sattı, piyasa ve YapıKredi Yatırım karşıladı,
    dünden beri bu pastadaki alıcı ve satıcı bölümündeki belirli kurumlar aynı tavanın balığı ,
    hatta spot satıp vıop ta şortçu toplama isteği gibi geldi bana ,
    aynı zamanda teb deki oyuncu eski oyuncu değil gibi bakalım oyun kurucu onlar biz iz süren

BofA aldığı sattığı,

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    dünden beri bu pastadaki alıcı ve satıcı bölümündeki belirli kurumlar aynı tavanın balığı ,
    hatta spot satıp vıop ta şortçu toplama isteği gibi geldi bana ,
    aynı zamanda teb deki oyuncu eski oyuncu değil gibi bakalım oyun kurucu onlar biz iz süren
    Çoğunluk sizin gibi düşünüyor zaten VİOP30 da shortçulara cesaret vermek için plan yapıldığı ve ralllinin devam edeceğini pazardaki limon satıcısı bile biliyor artık!

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    nas ları yedik, darbeci sisi ,kaşıkçı,15 temmuz finansörü BAE , papaz , vs diye bu yazdılarımla iç siyaset yapılıp memleket ekonomik anlamda buraya geldi , bu yüzden oda olur basın süsler ağırlık alır Şimşek IMF ile güzel anlaşma yaptı diye başlık atılır yeter
    Yok abi IMF para verdi mi rte nin ümügunu sıkar. Sadece sosyal yardımlar ile ilgili kısıtlama RTE nin bitmesi demektir. Köpeğe yal vermedin mi başkası için havlar.

6. Akp nin ve RTE nin son seçimi bu 2024 deki ondan sonra akp biter. Çünkü her gün rte nin oy aldığı insanlar azalırken rte ye oy vermeyecek gençler artıyor. 2028 de 2010 yılında bolluk içinde yaşayan gençler olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yok abi IMF para verdi mi rte nin ümügunu sıkar. Sadece sosyal yardımlar ile ilgili kısıtlama RTE nin bitmesi demektir. Köpeğe yal vermedin mi başkası için havlar.
    Şimşek halk bankasını dolandırmadımı ben demedim RTE dedi TV de ama bak ülkenin ekonomisini teslim ettin bakın bu 2 isim dışardan gelen isimler Kemal derviş gibi düşün , sadece yerel seçimden önce konuşulup anlaşılmıştır benim seneryoma göre

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    3.92
    En düşük memur maaşı 22 bin diyorsun,
    Enflasyonu hala düşük gösterme çabasında.
    yerel seçime yatırım yapılıyor, memur kesime gördünüz mü sözümüzü tuttuk derdindeler bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 955/1005 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •