Sayfa 829/1005 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Ağabey sen secbulun göbek atışını görmüyon bana kızıp duruyon. secbul sana para yediriyor bu kesin...
    Kardeş ten ,Ağabeyi ..güzel bir gelişme..

Seçbul un o kadar parası var mı ki?

Pazar günü senin 2 yazın benim bir yazım silindi ..

Küfür yoktu hakaret yoktu ..pazar günü ..relax ..eğelenceli bir iki klip paylaşmıştık ...ve bu kadar viop dışı paylaşım varken ..sebebi ne sence ?
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Sn Ariston Temmuz vadeler için faiz tablosu paylaşabilir misiniz. Teşekkürler
    Pozisyonlar akşam güncelleniyor, hacimler doğru olması lazım.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. BIM'de Cocacola satıştan kaldırılmış, Pepsi grubunu almışlar, Le'cola'da da sanki indirim yapmışlar
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. GazeteMemur
    @gazetememur
    ·
    21d
    Hükümet bütçe gelirlerini artırıcı düzenlemeler üzerine çalışıyor.
    ÖTV ve devlete ait mal ve hizmet fiyatlarında artış planlanıyor. Varlık fonu bünyesindeki bazı şirketlerin yabancılara satışı konusunda analizler yapılıyor.

Şenol Babuşcu

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Bir arkadaş var evi teminat gösterip kredi çekmiş ve batırmış. Banka evden çıkın diyince ne yapacaksın diye sordum. Hanım üzülmesin diye evi sattım yatırım yapacağım diyecekmiş.

Hayattan bir kesit.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bir arkadaş var evi teminat gösterip kredi çekmiş ve batırmış. Banka evden çıkın diyince ne yapacaksın diye sordum. Hanım üzülmesin diye evi sattım yatırım yapacağım diyecekmiş.

Hayattan bir kesit.
    Allah yardımcısı olsun. Rabbım kimsenin işini ters getirmesin. Üç kagitcilar haric

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,043
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Allah yardımcısı olsun. Rabbım kimsenin işini ters getirmesin. Üç kagitcilar haric
    Evet çok ocaklar sönüyor.
    İnsanlar bilmedikleri işlerde çok daha hızlı kaybedebiliyor çoğunlukla.
    (Ratsgele kazançlar elde ettiklerinde de uzun vadede bu kazancın gerçek anlamda kazanç olup olmadığı dahi tartışılır).
    Bazen konjuktur gereği kazanıp ben bilirim diyenlerde sadece sermayelerini değil zamanlarını da kaybedebiliyorlar.
    Bir arkadaşım vardı aynı kampüsde.istanbulda Elmalı barajı ..su sorunu vs olunca..direk su işine daldı.kısa zamanda çok para kazanınca okulu bıraktı.Epey bir müddet sonra da "keşke okusaydım...."dedi.
    (su işinde korkunç kar vardı o zamanlar).

not: Ben de okulu yarıda bırakanlar tayfasındanım :Alfabenin ilk 14 harfini biliyorum , diğer son 14 harfini bilmiyorum.
    Bir harfi de bazen hatırlıyor bazen unutuyorum.
    Son düzenleme : pisyedili01; 23-06-2023 saat: 21:46.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Ağabey sen secbulun göbek atışını görmüyon bana kızıp duruyon. secbul sana para yediriyor bu kesin...
    Müsaadenle ben bi yemeğe gidim

6497.75 gördü

Sayın nohut

https://www.youtube.com/watch?v=ecmDPqCP8ms
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 829/1005 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz